Burak Sergen’ Den Haber Var!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin oyuncusu olan Burak Sergen' in korona virüsü teşhisi konulmuş ve bir süredir yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü oyuncudan sevindiren haber bugün geldi. Burak Sergen' in sağlık durumu iyiye gittiği

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin oyuncusu olan Burak Sergen' in korona virüsü teşhisi konulmuş ve bir süredir yoğun bakımda tedavisi devam eden ünlü oyuncudan sevindiren haber bugün geldi. Burak Sergen' in sağlık durumu iyiye gittiği ve yakın zaman da taburcu bile edile bileceği öğrenildi.

screenshot-57.jpg

Burak Sergen' den haber var! Korona virüsü sebebiyle hastaneye kaldırılan ve solunum güçlüğü çektiği için entübe altına alınan usta oyuncu Burak Sergen' in durumu iyiye gitmeye başladı. Usta oyuncunun yoğun bakım dan çıktığı açıklandı.

Burak Sergen,11 Nisan pazartesi günü ikamet ettiği evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmış ve yakalanmış olduğu korona virüsü sebebiyle akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısı yaşadığından dolayı entübe altına alınan usta oyuncu Sergen, yoğun bakıma alınarak tedavisi başlanmıştı.

Burak Sergen' in nişanlısı Nihan Ünsal, usta oyuncunun yoğun bakımdan çıktığını ve artık normal odaya çıkarıldığını söyledi. Nihan Ünsal, usta oyuncu Burak Sergen' in henüz hastaneden çıkış tarihinin belli olmadığını belirtti.

“USTA OYUNCU BURAK SERGEN’ İN DURUMU İYİYE GİDİYOR”

screenshot-59.jpg

Usta oyuncu Burak Sergen' in oğlu Cansın Sergen de “ Arkadaşlar doktorlar babam Burak Sergen'i entübe’ den çıkardılar. En kısa zaman içinde de yoğun bakımdan çıkarılacaktır. Sağlık durumu iyiye gitmektedir” sözlerini kullandı..

Burak Sergen' in 11 yaşında ki oğlu Cansın Sergen de babasının hemen ardından korona virüsüne yakalanmış ve hastalığı hafif şekilde atlatmıştır.

screenshot-58.jpg

Usta oyuncu Burak Sergen' in sağlık durumunun iyiye gittiği söylenirken yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya alındığının bilgisi de geldi. Ziyaret yasağının olduğu ve kimseyle görüştürülmediğini söylenenler arasın da. Usta oyuncunun önümüzdeki haftalar içinde taburcu olması da planlanıyor.