Bir Zamanlar Çukurova'da Bensu Soral Bombası! Bir Zamanlar Çukurova Bu Akşam Var mı?

Bir Zamanlar Çukurova'da Bensu Soral Bombası! Bir Zamanlar Çukurova Bu Akşam Var mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine başarılı bir oyuncu transfer edildi. Bensu Soral'ın oynayacağı bu dizide artık senaryoda önemli değişiklikler yaşanabilir. Özellikle de oyuncunun güzel ve etkili oyunculuğuyla diziye renk gelecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son haftalarda yayınlanmaması izleyiciyi kuşkulandırdı. Başarılı dizi hakkında yapılan final iddiaları ise sosyal medyada hali hazırda süre gelmekte. Ancak dizinin final yapmaktan ziyade yılbaşından sonra çeşitli reklam anlaşmalarının sağlanması için beklediği öğrenildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bu yüzden yeni bölümünün yayınlamadığını söyleyebiliriz. Ancak yakın zamanda yeni bölümü yayınlanmaya başlayacak. Böylelikle izleyici kaldığı yerden dizi keyfini yaşamaya devam edecek. Bu süre zarfında Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bazı olumlu gelişmeler yaşanıyor. Diziye yeni bir oyuncu dahil edildi. Bu transferin perde arkasında güzel senaryolar olacağı belirtildi. Peki Bir Zamanlar Çukurova'da oynayacak oyuncunun ismi ne? Oyuncu hakkında detaylı bilgi ve daha önce oynadığı yapımları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Bensu Soral Bir Zamanlar Çukurova'da Oynayacak!

Güzel oyuncu Bensu Soral'ın yapılan açıklama ile Bir Zamanlar Çukurova'da oynayacağı kesinleşti. Daha önce aldığı başarılı yapımlar ile oyunculuğunun ne kadar iddialı ve kaliteli olduğunu ortaya koyan Soral, bu sefer Bir Zamanlar Çukurova'da bir karaktere hayat verecek. Oyuncunun hangi karakterde oynayacağı ve dizide nasıl karşımıza çıkacağı merak ediliyor. Ancak bir takım iddialara göre dizide Ümit karakterini canlandıracak. Bu bakımdan dizinin "Ümit" dolu karakteri Bensu Soral olacak diyebiliriz.

Bensu Soral Kimdir?

29 yaşındaki oyuncu, kariyeri boyunca çeşitli program, dizi ve filmde yer aldı. Gösterdiği oyunculuk performansı ile de her seferinde farklı yapımlarda kendisini izledik. Komedi Dükkanı'nda dahi oynamış olan Bensu Soral'ın bu zamana kadar oynadığı dizi ve filmler arasında İçerde, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, Vicdan, Organize İşler Sarmalı, Mesti Aşk, Doru bulunmaktadır. Daha birçok yapımda yer aldığı bilinen oyuncunun şu an için Bir Zamanlar Çukurova dizisine transfer olduğu biliniyor.

Bir Zamanlar Çukurova Bu Akşam Var mı?

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yayınlanmayacak. Nedeni ise yılbaşından sonra bazı reklam ve sponsorluk anlaşmalarının hala tamamlanmamış olması. Bilinen en genel sebep budur. Diğer dizilerde de yeni bölüm yayınlamama konusunda alınan karar aynıdır.

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü haftaya yayınlanacak. Artık Ocak ayının 3. haftasında diziler çekimlerini tamamlamış olacaklar ve yeni bölümleri yayınlanır hale getirecekler. Sonrasında ise her hafta diziler düzenli olarak yeni bölümleri ile ekran karşısın olacak. O yüzden bu haftanın oldukça kritik geçeceğini söyleyebiliriz. Bu kritik süreç bir hafta sonra ortadan kalkıyor. İzleyicilerin her ne kadar daha fazla sabrı kalmasa da çok az bir zamanın kaldığını söyleyebiliriz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.