Beren Saat ölen sevgilisini unutmadı! Gene övgüler yağdırdı

Güzel oyuncu Beren Saat, 2004 senesinde vefat eden ilk aşkı Efe Güray ‘ı doğum gününde gene unutmadı. Güzel oyuncu, Beraber oldukları eski fotoğraflarını “Sen Benim Kahramanım olarak kalacaksın” sözleriyle sosyal medya hesabından paylaştı. Peki, Beren Saa

Güzel oyuncu Beren Saat, 2004 senesinde vefat eden ilk aşkı Efe Güray ‘ı doğum gününde gene unutmadı. Güzel oyuncu, Beraber oldukları eski fotoğraflarını “Sen Benim Kahramanım olarak kalacaksın” sözleriyle sosyal medya hesabından paylaştı. Peki, Beren Saat’in ilk aşkı Efe Güray niçin vefat etti. Beren Saat ölen sevgilisinin annesi ile hala irtibatta mı? İşte ayrıntılar...

screenshot-21.jpg

Başarılı şarkıcı Kenan Doğulu ile Los Angeles’da 2014 yılında dünya evine giren Beren Saat, instagram hesabı üzerinden paylaştığı gönderi ile yine gündeme bomba gibi düştü. Oyuncu Beren Saat, 2004 senesinde trafik kazasından dolayı vefat eden ilk aşkını doğum gününde andı.

“Sen Hep Benim Kahramanım olarak kalacaksın”

Oyuncu Beren Saat, üne kavuşmasına yardımcı olan ve yarışma süresi boyunca daima kendisine hep destek olan ilk aşkı Efe Güray ile beraber oldukları bir fotoğrafı Instagram da paylaştı. Güzel oyuncunun, “iyi ki doğdun... Sen hep benim kahramanım olarak kalacaksın” yazısını yazıp paylaştığı gönderi takipçileri tarafından çok konuşuldu.

Diş hekimi fakültesinde eğitim görüyordu

Beren Saat’in ilk aşkı Efe Güray 2004 senesinde öldüğünde 19 yaşında idi. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi’nde Diş Hekimliği okuyordu. Başarılı bir öğrenci olan Efe Güray başarısından dolayı burslu okuyordu.

“Ölmedin... Kalbimizde yaşıyorsun”

screenshot-23.jpg

Diğer taraftan Efe Güray’ın annesi olan Nil Ayata, güzel oyuncu Beren Saat’i daima övmüş ve bunu dile getirmekten hiç çekinmemiştir. Nil Ayata, “Canım kızım seni seviyorum. Oğlum doğduğunda ben en güzel anneler günü hediyemi almıştım. Maalesef ki yanımızda değil ama daima kalbimizde...” ifadesini kullandı. Beren Saat’in ilk aşkı olan Efe Güray’ın annesi ile daima irtibatta olduğu açığa çıktı.

Beren Saat Efe Güray’ı unutmadı

Güzel oyuncu Beren Saat, trafik kazası sonucu vefat eden sevgilisi Efe Güray’ı doğum gününde andı. 2004 senesinde vefat eden Efe Güray’ı her yıl doğum gününde unutmayan oyuncu Beren Saat, vefat eden sevgilisini şu sözler ile andı: “Sen hep benim kahramanım olarak kalacaksın” dedi. Oyuncunun paylaştığı bu gönderi çok ses getirdi.

screenshot-22.jpg

Oyuncu Beren Saat, seneler sonra bir röportaj da hayatını değiştiren ve oyuncu olması için kendisine ısrar eden 19 yaşındaki sevgilisi Efe Güray ile alakalı şu sözleri kullanmıştı: “Efe benim hayatımın aşkı.3 senedir sevgiliydik. Bana hem arkadaş oluyordu hem de sevgili. Hiç ayrı kalmıyorduk. 1 yaş benden küçük olmasına rağmen bana göre olgun bir kişiydi.”