Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı milyarder sevgilisinden hamile mi?

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ‘den hamile mi?. Devamlı bir hadise ile gündeme oturan Şeyma Subaşı bu kez de gebelik olayı ile gündeme oturdu.

Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ‘den hamile mi?. Devamlı bir hadise ile gündeme oturan Şeyma Subaşı bu kez de gebelik olayı ile gündeme oturdu. Gebe olduğu söylenilen Şeyma Subaşı ‘nın özel bir hastaneye muayene olmaya gittiği iddialar arasında. Peki, sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı gerçekten sevgilisinden hamile mi?

screenshot-72.jpg

Uzun zamandır Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı tekrardan gündeme bomba gibi düştü. Fenomen Şeyma Subaşı ‘nın mısırlı milyarder sevgilisinden hamile kaldığı haberi geldi. Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile beraber olan Şeyma Subaşı şoke edecek bir olayla gündem oldu. Gelen habere göre bir hesaptan mesaj geldi ve Şeyma Subaşı ‘nın hamile olduğunu söyledi.

Şeyma Subaşı

screenshot-74.jpg

Bir kaç gün önce milyarder sevgilisinin aile bireyleri ile de görüşen Şeyma Subaşı ‘nın haziran da Dubai ‘de mısırlı milyarder sevgilisi ile dünya evine gireceği de gelen haberler arasında. Şeyma Subaşı’nın hamile olduğunu kanıtlayan bir hadise meydana geldi. Şeyma Subaşı İstanbul’a dönüş yaptığında özel bir hastaneye giderken kameralara yansıdı. Maslak ‘ta bulunan özel hastanede kadın doğum uzmanına gözüken Şeyma Subaşı’nın odasına hemşirelerin dahi girmediği gelen haberler arasında.

Uzun zamandır Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı dünya evine giriyor. Gebe olduğu söylenilen Şeyma Subaşı instagram hesabı üzerinden düğün davetiyelerini paylaştı.

screenshot-71.jpg

Şeyma Subaşı, milyarder sevgilisi ile nikah masasına oturacağını söyledikten sonra kendi aile bireyleri ile görüştürmüş ve sonrasında tatile çıkmıştı. Çift sonra Mohammed Al Saloussi ‘nin aile fertleri ile görüşmek için Dubai ‘ye gitmişti. Şeyma Subaşı’nın gebe olduğunu ve Mohammed Al Saloussi ‘nin de evlenmeden bebeğim olmamasını istediği iddia edilmişti. Bu sebepten dolayı ikili birden evlenme kararı verdi. Mısırlı milyarder sevgilisi Şeyma için Miami ‘de ev satın aldı.

Şeyma Subaşı ve mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi evlenmek için ufaktan hazırlıklara başladı. Eski kocası Acun Ilıcalı’ dan alacağı yüksek miktarda ki nafakadan vazgeçen Şeyma Subaşı düğün davetiyesini de takipçileri ile paylaştı.