Magazin
Trend

9 Eylül Masum 171. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Kokila Dans Öğrenmeye Çalışıyor

Masum dizisinin 9 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak olan 171. bölümünün geniş özeti ve tanıtım görüntüleri ile sizlerleyiz.

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Raşi annesi Urmila’nın yine aklına uyarak Ba’nın mektuplarını değiştirmişti. Bu şekilde Urmila da Kokila’dan intikamını alacaktı.

Gopi, Ba’nın mektubunu alır ve evdekilere okur ancak saçma sapan birçok istekleri mevcuttur. Bunların arasında Hetal ile Kokila’nın birlikte dans etmesi de vardır. Kokila ilk önce bu fikre sıcak bakmasa da sırf Ba’nın isteği için geri çevirmeyecektir. Diğer yandan mektupta Hint tatlısı da vardır. Raşi ile Jigar da o tatlıyı aramaya başlarlar ancak onu bulmak kolay olmayacaktır. Çünkü çoğu yerde satıştan kaldırılmıştır.

Kokila ve Hetal’in dans öğrenmesi için Ahem bir dans hocası tutup eve getirirler. İkili dans öğrenmeye başlar ancak Hetal kısa sürede dansı çözerken Kokila biraz kalas gibi kalır. Hem kendisini pek dansa veremiyordur hem de isteksizdir. Tabii bu durumda dans hocasından azarını da işitecektir.

Rashi ile Jigar da geleneksel tatlıyı ararlar ancak bulamazlar. Eskiden yapan bir ustanın iş yerine giderler ancak ustanın işi bıraktığını öğrenirler. Böyle olunca ustanın evine giderek tatlıyı yaptırmayı düşünürler. Ancak eve ulaştıklarında ustanın eşi ile karşılaşırlar ve eşi ustanın öldüğünü onlara söyler.

9 Eylül Masum 171. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kokila ile Hetal ise dans öğrenmeye çalışırlar ancak Kokila bir türlü beceremez ve sonunda da ayağını burkar. Dans hocası ise Kokila’nın öğrenememesine çok kızar ve işi bırakarak evden ayrılır. Ancak Kokila niyetlenmiştir ve bunu öğrenecektir. Hetal ile figürlere devam ederler.

Ahem ile gopi ise farklı şeyler denerler. Eski resimlere bakan Ahem, dedesi gibi giyinerek Ba’nın karşısına çıkar. Ba onu görünce çok mutlu olur ve tıpkı eşine benzediğini Ahem’e söyler. Ahem ise gençliğindeki gibi Ba’yı alıp motora bindirir ve gezmeye giderler. Ahem ile Ba gezmeden dönünce Kokila ve Hetal’in dans ettiklerini görürler. Ba bu olayı da görünce sevinir.

Kokila dans sonrasında Ba’ya isteklerini yerine getirdik diye söyler ancak Ba mektuba bakınca bu benim mektubum değil diyerek şaşırır. Kokila şok olmuştur ve bunu kimin tezgahladığını aramaya başlar. Evde herkese yazı yazdıracaktır. Herkes yazıyı yazar sıra Raşi’ye gelir. Raşi de yazar ancak yazı onunda değildir. Zira Raşi mektubu sol eliyle yazmaya akıl etmiştir.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu