9 Eylül Güz Masalı 24. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Janvi Kabus Görmeye Devam Ediyor

9 Eylül Güz Masalı 24. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Janvi Kabus Görmeye Devam Ediyor

Güz Masalı dizisinin 9 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 24. bölümün geniş özeti ve tanıtım görüntüleri ile karşınızdayız.

Güz Masalı dizisinin heyecanı devam ediyor. Janvi yavaştan yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır ancak bu çok kolay olmayacaktır. Diğer yandan ev sahibesi ise Janvi'ye öğütler vermeye devam eder. Geriyi unutamazsan önünü göremezsin diye söyler. Kabuslar gören Janvi'yi kendisi yatırır ve uyuyana kadar yanında bekleyeceğini söyler. Ev sahibinin kocası ise Janvi için herhalde delidir diye düşünüyor.

Viraj ise Janvi'den başka bir şey düşünemiyor bu nedenle kendisini tam olarak işe de veremiyordur. Alkole başlar, evde halüsinasyonlar görmeye başlar. Sabahları iş arkadaşları gidip Viraj'ı uyandırıyorlar. Ancak Viraj'ın hali bu sıralar pek iyi değildir.

9 Eylül Güz Masalı 24. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Janvi kabuslar görerek uyanır. Artık o da gerçeklerle hayal kavramını ayıramaz duruma gelmiştir. Odada Viraj olduğunu sanıp, kendisini depresyon nöbetlerine sokuyordur. Sonunda ev sahibi kadın Janvi'yi azarlamaya başlar. Ancak sabah olduğunda Janvi oradan ayrılmıştır. Kocasıyla Janvi'yi aramak için dışarı çıkarlar ve Janvi'nin bahçede olduğunu görünce rahatlarlar. Janvi evden ayrılma gibi düşüncesinin olmadığını ve ev işlerinde kadına yardımcı olmak istediğini söyler.

Viraj ise eve gelir ve Janvi'yi evde yeniden aramaya başlar. Ev artık çok dağınıktır ve bir hizmetçi getirerek evi temizletmeye başlar. Tesadüf o ki eve gelen hizmetçi kadın otobüs terminalinde Janvi'nin çarptığı kadındır. Viraj, kadın çalışırken işi nasıl yaptığını kontrol etmek için onun başından ayrılmaz. Kadınla pek anlaşamaz çünkü kadın çok konuşuyordur. Biraz çalışınca duvarda Janvi'nin resmini görünce bir süre bu kadını hatırlıyorum gibi düşünceye girer.

Janvi ise ev sahibi kadının iş yerinde kasiyer olarak çalışmaya başlayacaktır. Taksiye binip iş yerlerine giderlerken trafik bir türlü akmaz. Ne olup bittiğine bakarlarken yine karşılarında Raghav'ı görürler.

Raghav polisle kavga ediyordur. Polisler onun el arabasını ittirirlerken o da polislere engel olmaya çalışır. Janvi ile ev sahibi kadın ise Raghav'a görünmek istemezler. Diğer taraftan Raghav ise polislerle olan mücadelesini kazanır.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.