Magazin
Trend

8 Eylül Masum 170. Bölüm Fragmanı ve Özeti – Urmila İle Kinjal Birbirine Giriyor

Masum dizisinin 8 Eylül Salı günü yayınlanacak olan 170. bölümünün fragmanı ve geniş özeti yer alır.

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Urmila ile Kinjal arasındaki tartışma devam ederken uyumaya çalışan Modiler de gürültüye uyanırlar. Kinjal’le Urmila birbirlerine demedik laf bırakmazlar. Hatta Urmila, Kinjal’in kolunu kısarak kanatır.

Kokila onların olduğu yere gelir ve neler olduğunu sorar. Ancak Kinjal, Urmila’ya da birkaç laf sayar. Daval ise Kinjal’i alıp oradan gitmek ister ancak ona da veryansın edilir. Kokila kızının bu haline oldukça sinirlenir. Neyse Kinjal ile Daval mutfağa geçerler. Kinjal tüm bunların suçlusu olarak Daval’ı görür.

Kokila da sonradan Kinjal’in yanına gelir ve büyüklerine daha saygılı olmasını ister. Ancak Kinjal’i tutmak ne mümkün. Hakaretlerine devam eder. Kokila ona tokatı vurmamak için kendisini zor tutarlar.

Ertesi gün Modiler evlerine gitmek için hazırlanmaya başlarken Daval, Kinjal’in evde olmadığını söyler. Modiler Kinjal’i aramaya başlarlar. Kinjal tartışmaların ardından evden ayrılmıştır ve dönmeye niyeti yoktur. Sadece Urmila kendisinden özür dilerse eve döneceğini söyler. Ancak Urmila da keçi inadı vardır ve özür dilemek istemez. Urmila polisleri arar ve Kinjal’in altınları çalarak sütçüye kaçtığını söyler. Polisler eve geldiğinde Modiler de şok olur. Polis suçlamayı anlatırken Modiler buna karşı çıkar ve Kinjal böyle şey yapmaz derler. Gopi hemen Kinjal’i arayarak olanları anlatır. Kinjal’in Urmi’ye öfkesi bir kat daha artar.

8 Eylül Masum 170. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Kinjal arkadaşının evinden hemen Urmila’nın evine döner. Eve geldiğinde her tarafı morlukla kaplıdır ve polise bunları Urmila’nın yaptığını söyler. Polisler eve Kinjal için gelmişlerdir ancak işler Urmila’nın aleyhine dönmüştür. Kokila devreye girerek ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu polislere söylerken Urmila ile Kinjale de barışmalarını söyler.

Modiler nihayet konaklarına geri döner. Büyükanne Ba’nın doğum günü kutlanacaktır. Jigar doğum günü hazırlığı işini Raşi’ye verir. Raşi Ba’nın arkadaşlarını çağırarak sürpriz yapmak ister. Tüm eski arkadaşlarının numaralarını bularak onları davet ederler.

Doğum günü gerçekleşen Ba eski arkadaşlarını görünce çok mutlu olur. Rashi ile Gopi’ye teşekkür eder.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu