Magazin

8 Eylül Güz Masalı 23. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Janvi Otobüste Rehin Alınıyor

Güz Masalı dizisinin 8 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan 23. bölümün özet görüntüleri ve detaylı tanıtımı yer almaktadır.

Güz Masalı dizisinin bölüm özetleri devam ediyor. Bugün yayınlanacak bölümle birlikte Janvi artık yeni isimle yeni hayatının ilk gecesini Delhi’deki kaldığı evde geçirecektir. Ancak Janvi’de halen daha Viraj’la birlikte yaşadığı korkuları mevcuttur. Gözünü her kapadığında Viraj’ın kendisine yaptıkları kötülükleri hatırlayıp durur. Az biraz uyusa hemen uyanarak Viraj yanında sanıp ağlamaya başlar. Yani Janvi ilk gecesini hiç de kolay geçirmeyecektir.

7 Eylül Pazartesi akşamı Güz Masalı dizisi yok. Kanal 7 yayın akışında 7 Eylül Pazartesi akşamında Güz Masalı dizisinin saatinde Yemin dizisinin yeni bölümü yer alacak.

Viraj ise evinde yine sinirli bir halde oyalanıp duruyordur ve Janvi öldüğünden dolayı ona çok kızgındır. Janvi’nin küllerinin bulunduğu küple konuşur. Hatta eve kadın getirince o küpü de ortalıkta tutar ki Janvi kendisini kıskansın. Sabah olduğunda Viraj kahvaltı hazırlamaya başlar ve külün olduğu küpe bakıp kıskandın mı diye sorar. Beni çok ağlattın şimdi ağlama sırası sende diyerek soyulmuş soğanı küpün kenarına bırakır. Daha sonrasında da eve getirip elini ayaklarını bağladığı kadını serbest bırakacaktır.

Sabah olduğunda Janvi zorda olsa dalmıştır ve alarm sesine uyanır. Hemen Viraj’ın kahvaltı saati geçti diye korkmaya başlar. Odaya o anda evin hanımı girer ve kendisiyle duaya gelmesini ister. Ev sahibi olan adam ise Janvi’den dolayı başına bir iş gelmesinden tedirgindir.

Janvi ile evin hanımı otobüse binerler ve otobüs hareket eder. O sırada otobüsün arkasından birisi koşmaya başlar.

8 Eylül Güz Masalı 23. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Otobüsün peşinden koşan adam ısrarcıdır ve otobüsün peşini bırakmaz. Otobüs şoförü de inat eder ve gaza basarak uzaklaşır ancak Raghav (koşan adam) kestirme yoldan giderek otobüsün gelmesini bekler. Ve yolun ortasında durur. Otobüs geldiğinde durmak zorunda kalır. Otobüstekilerden birisi inerek Raghav’ı döver ve üstüne üstlük Janvi’yi de esir alır. Raghav da ne alakaysa Janvi’yi orada kurtarır. Polisler ise olay bittiğinde oraya gelebilmiştir ve Raghav’da kesici bir alet buldukları için onu gözaltına alırlar.

Diğer tarafta Viraj da evde artık ne yapacağını bilemiyordur. Ev düzeni iyice bozulmuş, uğraşacak bir şeyi kalmamıştır.

Raghav karakola götürülüp gözaltına alındığında bir baba ile kızı onu ziyarete gelir. Adam Raghav’ın ayaklarına kapanır ancak Raghav adama kızar. Aslında Raghav bir şekilde adamın kızının hayatını kurtarmıştır. Orada kıza biraz nasihat eder. Bu sırada polisler de Raghav’a hakaret etmeye devam ederler.

guz-masali-23-bolum.jpg

Janvi ile evin hanımı da ifade için karakola gelirler. Onlarda Raghav’ın kavgayı başlattığını söylerler.

Viraj ise ofiste çalışmaya yeniden başlamıştır ancak evinin kameralarını hala daha izliyordur. Ayrıma Janvi’nin küllerinin bulunduğu küpü de yanında gezdirir ve küpe Janvi’nin yüzünü yapıştırıp ara ara onunla konuşmaya başlamıştır.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu