Magazin
Trend

7 Eylül Masum 169. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Modiler Urmila’nın Evinde Kalıyor

7 Eylül Masum 169. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Modiler Urmila'nın Evinde Kalıyor

Masum dizisinin yeni bölümünde de heyecan devam ediyor. Rashi artık iyice iyileşmiştir. Urmila ise turşu zengini olamamıştır ve üstüne dolandırılmakla kalmıştır. Urmila eve geldiğinde Kinjal’i yan gelip yatarken görünce iyice sinirlenir.

Urmila’nın evine elektrik faturası çok yüksek gelince patlama noktasına gelir ve Kinjal’den kumandayı alarak televizyonu kapatır. Sonrada sırayla elektrikleri de kapatarak artık evde elektriğin çok az kullanılacağını söyler. Biraz sonra Daval da eve gelir ve evi karanlık halde görünce merak eder. Urmila ise artık evde elektrik kullanılmayacağını ona da söyler ve 1920 rupi olan elektrik faturasını gösterir. Urmila diğer taraftan da Modiler için de bir intikam planı hazırlamayı düşünüyordur. Evinin altına bir bal satıcısı gelir ve mahalleli de oraya toplanır. Bal satan adamla konuşarak akşam olduğunda Modi konağına gelir ve amacı arıları o konağa yaymaktır.

Modi konağında herkes uyurken bir anda konağın içi arılarla dolar. Herkes kendisini çarşaflara sarar. Jigar, Ahem, Gopi de arılardan nasibini alırlar. Urmila ise kıs kıs gülmektedir.

7 Eylül Masum 169. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Sonraki gün Modiler her birini arı sokmuş halde ilaçlama firmasının elemanlarını beklemeye başlarlar. Firma çalışanları bu işlemin en az 2 gün süreceğini belirterek konağın boşaltılmasını isterler. Modiler otel aramaya koyulurken Urmila ise Kinjal’in odasını kiralamak için girişime başlar. Tam bir müşteri buldum derken Kinjal bu oyunu bozar.

Urmila’nın odasını kiraya vermek istemesine iyice sinir olan Kinjal bunun intikamını alma planları yapar. Sokakta kalan Modiler otel de bulamayınca Kinjal onları evlerine davet eder. Kokila burada Urmila’nın da onayını ister. Kinjal ise Urmila’ya bir oyun yaparak bu onayı sağlar. Urmila aslında sadece Rashi’nin geleceğini düşünüyordur. Birden tüm Modileri kapıda görünce şok olur. Bir şey diyemez. Evde olan malzemelerle saçma sapan yemekler yaparak Modilere huzursuzluk vermek ister. Ancak Kinjal yine oyunu bozar ve Urmila’nın zulaladığı paraları bulur ve o paralarla dışarıdan yemek söyler.

Diğer yandan Gopi de Ahem’e eskiden kaldığı evi gösterir. Yattığı odayı vs derken Ahem de onu yerde yatırdığından üzgün bir hal alır ve Gopi’ye sarılarak destek olur.

Urmila ara ara Modilerden mutfak için tas tabak da çalmıştır ve bunların görünmemesi için kimseyi mutfağa sokmak istemez. Biraz sonra Kinjal’in kendi parasıyla yemek söylediğini öğrenince küplere biner ve gelen yemeklerin içine tuz atar ve yemekleri sabote eder. Modiler de yemek tuzlu diye yiyemezler.

Akşam olduğunda Urmila kendi yatağı rahat olduğundan dolayı yatağını hamile olan Gopi’ye vermek zorunda kalır ve kendisi ortada kalır. Ancak Urmila rahat durmaz ve mutfağa geçip süt kaynatır. Tabii ki sütü kaynatırken mutfakta bilerek fazlaca ses çıkarıp herkesi rahatsız eder ve uyumalarına izin vermez.

Tam ortalık sakinleşip herkes uyuyacakken Urmila ve Kinjal bu kez de sinek ilacından dolayı kavgaya tutuşurlar. Modiler bu seslere yeniden uyanırlar ve ortalık karmakarışık bir hal alır.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu