Magazin
Trend

6 Eylül Masum 168. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Rashi Ameliyat Oluyor

Masum dizisinin 6 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan 168. bölümünün özeti ve tanıtım görüntüleri.

Masum dizisinde heyecan devam ederken Rashi aslında hamile olmadığını bildiği halde evdekilere bu durumu söylememişti. Urmila gerçeği bilen tek kişidir. Rashi’nin hastalık şikayetlerinin asıl nedeni ise böbrek taşları olduğu anlaşılır. Urmila ise Raşi’ye bira içirerek o şekilde taşları dökebileceğini söyler ancak biraları içen Raşi sarhoş olur.

Masum dizisinin 168. bölümünde Kokila Raşi’nin odasına girer ve onun sarhoş halini görünce çok şaşırır. Yerdeki şişeyi alarak koklar ve Raşi’nin sarhoş olduğunu anlar. Kokila sinirden Raşi’yi sıkıştırmaya başlar. Raşi de ne var ne yok hepsini dökülür. Hamile olmadığını vs tüm gerçekleri Kokila’ya anlatır. Modi konağındakiler de Raşi’nin odasındaki gürültüye koşar gelirler. Kokila olanların hepsini evdekilere anlatır. Bu sırada Urmila ise balkonda saklanıyordur. Raşi annesini de ele verir ve içkiyi onun getirdiğini söyler. Urmila ise Rashi’de böbrek taşı olduğundan dolayı biranın iyi geleceğini düşünerek içirdiğini söyler.

Tam bu sırada eve Jigar gelir. Hamile olan eşine hediye almıştır ancak evde bireylerin ters gittiğini anlar ve ne olduğunu sorar. Kokila ise Raşi’nin hamile olmadığını söyleyince Jigar çılgına döner ve Raşi’ye bu konuda nasıl yalan söyleyebildiğini sorar.

Tam ortalık sakinleşti derken Rashi’nin ağrıları artar. Hemen atar topar hastaneye kaldırılır. Hastanede paragöz doktorların eline düşerler. Normalde ilaçla iyileşebilecekken ameliyat olmasa ölebileceğini söylerler ve acil ameliyat olması gerektiğinden bahsederler.

6 Eylül Masum 168. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Doktorun söylediklerinden sonra Kokila ameliyatı kabul ederken Jigar da parayı yatırır. Rashi ameliyata alınır ve ameliyattan sonra durumunun iyi olduğu söylenir. Kısa sürede de eve taburcu edilir. Bu sırada doktorlar kenarda otururken nasıl da Modileri kandırdıklarını ve paralarını aldıklarını söylerlerken bayan olan doktor saatini bulamaz. Eve giden Raşi de ilginç bir şekilde saat sesi duyup duruyordur bünyesinde. Kısa süre sonra zaten yeniden rahatsızlanır ve tekrar hastaneye götürülür.

6 Eylül Masum dizisinin özetinde doktorlar Raşi’yi muayene edince saatin ameliyatta onun karnında unutulduğunu anlarlar. Saçma nedenlerle yeniden ameliyata alınması gerektiğini söylerler. Kokila bu durumdan şüphelenir ve başka doktorların da önerisini almak isterler. Başka bir hastanede doktora götürülen rashi’nin karnında saat olduğu anlaşılır. Bu tamamen doktor hatası nedeniyle olmuştur. Yeniden ameliyata alınır ve saat içinden çıkarılır.

masum-168-bolum-ozeti.jpg

Rashi yavaş yavaş iyileşirken Modiler bu sahtekar doktorlardan yaptıklarının hesabını sormak için evlerine giderler ancak doktorlar inkar ederek onları evden kovar. Ellerinde kanıt yoktur.

Ancak Kokila pes etmez ve doktorların düzenlediği konferansa giderek onların sahtekarlıklarını bir bir ortaya döker. Doktorlarda suçu kabullenince orada bulunan polisler doktorları tutuklar.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu