Magazin
Trend

6 Eylül Güz Masalı 22. Bölüm Fragmanı ve Özeti – Janvi Otobüste Parasını Çaldırır

Güz Masalı dizisinin 22 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak olan Güz Masalı 22. bölümünün geniş özeti ve tanıtım fragmanı.

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Güz Masalı tüm heyecanıyla devam ediyor. Bir önceki bölümde Janvi, doktorun yardımıyla kimliğini ve biraz da şeklini değiştirmiş ve bundan sonra kalacağı Delhi’ye gitmek üzere oradan ayrılmıştı. İşte 6 Eylül Güz Masalı 22. bölüm özeti ve detayları.

Janvi otobüs için bilet alır ve otobüse doğru yürürken bir kadına çarpar. Kadın yere düşerken bağırıp çağırmaya başlar ve Janvi’nin üzerine yürür. Janvi özür diledikçe kadın daha çok zırlamaya başlar. O sırada ileriden polislerin geldiğini gören Janvi hemen otobüse atlar ve ancak kurtuldum der.

Otobüste Janvi’nin yan koltuğunda durmadan konuşan birisi oturur ve Janvi ile konuşmak için ona bir sürü saçma sapan sorular sorar.

6 Eylül Pazar Güz Masalı 22. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Öte yandan evde Viraj delilleri ve kamera kayıtlarını incelemeye devam eder ve annesinin süte ilaç kattığını görür. İyice sinirlenen Viraj, annesini ya ölü ya da diri olarak bulacak ve bunun hesabını soracaktır. Hemen polisi arayarak Janvi’nin ölmediğini ancak öldürüldüğünü haber verir.

Otobüs yolculuğu devam ederken Janvi’nin yanında oturan kadın, Janvi’nin çantasındaki paraları görür. Janvi’ye tatlı ikram eder, tabii ilaçlı olan bu tatlıları Janvi yedikten kısa süre sonra uyur, kadın da çantayı alıp kaçar. Janvi uyandığında çantasını göremez ve otobüste yanında oturan kadının çantayı aldığını söyler. Haliyle Janvi hem parasız hemde gideceği yerin adresini kaybetmiş bir şekilde dımdızlak ortada kalmıştır. Bir süre sonra otobüstekiler kadını bulurlar ve kadın Janvi’den özür dilemeye başlar. Her ne kadar yolcular bu kadının polise teslim edilmesini istese de Janvi kabul etmez ve kadının tekrar otobüse binmesini ister. Kadın ise dertlerini anlatmaya başlayınca Janvi paranın bir kısmını ona verir.

Son durağa gelindiğinde Janvi iner ve kendisini karşılayacak kişiyi beklemeye başlar. Ancak durakta iki kişi Janvi’yi gözüne kestirir. Otobüsteki kadın ise hemen Janvi’nin yanına gider ve onu karşılayacak kişi gelmeden oradan ayrılmayacağını söyler. Epey süre beklerler ancak kimse gelmez. Kadın ise seni direkt olarak o adrese götüreyim der.

Janvi adresteki eve ulaşır ve kadınla vedalaşır. Ancak evde kimsenin olmadığını fark eder. Kapıda beklemeye başlar. Bu sırada evin kapısında öylece beklemesi polisin dikkatini çeker ve onu tutuklamak ister. Tam o sırada evin sahibi gelir ve onu polisin elinden kurtarır.

Diğer tarafta ise Viraj eve bir kadın getirmiş ve ona Janvi diye seslenmeye başlamıştır. Ondan yemek yapmasını isterken kadın bayaca şaşırır. Viraj o kadına da eziyet etmeye yavaş yavaş başlar.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu