Magazin
Trend

5 Eylül Masum 167. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Urmila ve Rashi’nin Hamilelik Oyunu

Masum dizisinin 5 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak olan 167. bölümün özet görüntüleri ve tanıtım fragmanı ile sizlerleyiz.

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Garu’nu yaptığı dolandırıcılık Modilerin planı ile geri çevrilebilmişti. Beş para etmez bir kolye için Garu binlerce rupi ödemek zorunda kalmıştı. Tabii ki kendisi her şeyden habersiz Modi konağına gelir. Amacı kolyeyi milyon rupiye satmaktır. Konağın kapısına geldiğinde Modi Malikanesi yazısını görünce çok şaşırır. İsim değiştirilmiştir. Sonrasında Savita da onun yanına gelerek gerçekleri anlatır ve Garu’nun aklı iyice karışır. Ancak Savita’nın pek akıllı görünmeyen hali Garu’ya umut verir ve bu kadın ne anlar diyerek düşünmeye iter.

Her neyse Garu Savita’dan kendisini kurtarıp konağa girer. Evin içinde Modi ahalisini görünce çok şaşırır. İçerde Urmila’nın söyledikleri ile oyuna düştüğünü anlar. Urmila hızını alamaz ve yaptıkları oyun planını tek tek Garu’ya anlatır. Kokila ise Garu’ya paranın kendilerinde olduğunu ve sözleşmeyi verirse parayı geri alabileceğini söyler. Aslında Garu’nun da çok bir şansı kalmamıştır. Böylece Modiler ve Gopi bir dolandırıcıdan kurtulmuş olurlar.

5 Eylül Masum 167. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Masum dizisinin bu bölümünde Urmila ile Rashi ise vakfa devredilmesi kararlaştırılan turşu işini kendilerine verilecek diye ümitlenirler. Raşi ortalığı karıştıracak bir eyleme girer. Büyükanneye yardım ederken büyükanne ona dua eder. Rashi de duaya gücenir ve çocuğu olmuyor diye onunla alay ettiğini düşünür. Tabii hemen annesini arar ve ona durumu anlatır. Urmila ise bir tatlı yapıp getireceğim, tatlıyı yiyince kolayca hamile kalabilirsin diye ona umut verir.

Urmila’nın tatlılarını yiyen Rashi’de hamilelik belirtileri görünmeye başlar. Midesi bulanır vs. Gopi o halini görünce Rashi’yi hamile zanneder ve konaktakilere haber verir. Modi konağında sevinçli bir kalabalık oluşur ve Rashi’yi tebrik ederler. Jigar da kapısına sarılır ve o da tebrik eder. Rashi de bu işin ne kadar güzel bir şey olduğunu düşünür.

Ancak Kokila, Rashi’nin hamilelik durumundan pek emin değildir. Ertesi gün Rashi’yi ve Gopi’yi alarak kontrole giderler. Doktorun birisi Rashi’yi ultrason odasına götürür ve ultrasonu çekince bebeğinin olmadığını söyler. Rashi tam bir şok yaşayacaktır.

Rashi muayene odasından çıkarak Kokila ve Gopi’nin yanına gider ve mutlu gözükmeye çalışır. Eve döndüklerinde annesi Urmila’ya her şeyi anlatır. Urmila da bu oyunu devam ettirmeleri gerektiğini söyleyerek konaktakilerden bu durumu gizlemeye devam etmeyi kararlaştırırlar.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu