Magazin
Trend

5 Eylül Güz Masalı 21. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Janvi Öldü Sia Yaşıyor

Güz Masalı dizisinin bu akşam yayınlanacak olan 21. bölümünün özeti ve geniş tanıtımı.

Güz Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. Janvi ile Gita Kaza yapıp ikisi de ölmüş olarak biliniyordu. Janvi bir şekilde Viraj’dan kaçmaya başlar. Artık polislere de güvenemiyordur. Çünkü herkesin Viraj’ın adamı olma ihtimali vardır. O nedenle polisleri görünce bir ağacın arkasına saklanır ve onları atlatmak için orada bekler.

Viraj morga giderek Janvi’nin cesetini teşhis etmeye çalışır ancak onun olup olmadığı ile ilgili şüpheleri vardır. Elleriyle cesetin boyunu ölçer ve en az 4cm kısa olduğunu görür. Janvi’nin anne babası da oraya gelir ve cesetle karşılaşınca ağlayıp sızlanırlar. Cesetin parmağında alyans olmaması Viraj’ı yine şüpheye sevk eder. Polisle tartışmaya başlar ancak polis elindeki belgede cesedin Janvi’ye ait olduğunun belirlendiğini söyler.

Bu arada Janvi güveneceği kişi olarak sadece doktoru görüyordur ve onun evine doğru yola koyulur. Doktor Janvi’nin ölüm belgelerini kendisi ayarlamıştır ve onun kaçması için yardımcı olacaktır. Televizyonda kendi kaza haberini gören Janvi, ailesinin çok üzüleceğini düşünerek ağlamaya başlar ve eve gitmek ister ancak doktor onu zor hal ikna eder.

5 Eylül Güz Masalı 21. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Janvi için cenaze töreni başlar ve büyük bir kalabalık törendedir. Viraj ise cenazeyi uzaktan izler. Polis ise Viraj’ın yanına gelerek cenazeye çok ünlü kişilerin geldiğini ve onların yanına gitmesi gerektiğini bahseder.

Bu arada Janvi de salakça hareketlere devam eder ve illa ailesini görmek istediğini söyler.  Cenaze sonrasında Viraj eve döner ve olay yerinin izlerini bakar. Ev darmadağınık olmuştur. Diğer yandan doktor ise Janvi’ye artık Janvi’nin öldüğünü ve onunla ilgili her şeyi unutmasını ister. Yeni ismi Sia’dır ve Delhi’ye gidip oraya yerleşecektir. Önce saçlarını keser ve yeni bir makyaj yapar, yeni kıyafetler ve doktor bir miktar da para vererek ona gideceği adresi söyler.

Güz Masalı 21. bölüm özeti devamında Viraj evde bilgisayardan görüntüleri izlemeye başlar ve acaba ne zaman beni terk etmek için karar verdi diye düşünmeye başlar.

Janvi de diğer adıyla Sia, Delhi’ye gitmek üzere otobüs terminaline gelir ve biletini alır. Otobüse yürürken bir kadına çarpar. Kadın başlar bağırıp çağırmaya ve polislerin gelmesini ister. Janvi o esnada polis lafını duyunca büsbütün korkmaya başlamıştır.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu