Magazin
Trend

4 Ağustos Salı Aşk Bir Rüya 165. Bölüm Fragmanı ve Özeti Aryan ve Thapki Evleniyor Mu?

Aşk Bir Rüya dizisinin 4 Ağustos 2020 Salı akşamı yayınlanacak olan 165. bölüm özeti.

Aşk Bir Rüya dizisi Kanal 7 ekranlarında beğeniyle izlenmeye devam ediyor. Bu bölümde Aryan ile Thapki arasında yeni gelişmeler olacak. İşte 4 Ağustos Aşk Bir Rüya dizisinin özeti ve tanıtımı.

Aryan şok bir baskınla eve gelip Bihan olduğunu iddia ederek evin yönetimini evine almaya çalışmıştı. Ancak Munna bu kişinin Bihan olduğuna inanmaz ve evin bahçesinde mini bir görüşme yaparlar. Munna’ya Aryan tüm gerçekleri anlatır ve neden bu evde olduğunu da. Munna da sırf Bani’nin iyiliği için sessiz kalacağının sözünü verecektir.

Bu arada Koşi de Aryan ile tartışmalı zamanlar geçirir. Hatta Aryan kendisinden hiç haz etmeyecektir ki onu evden atmaya çalışır. Tam Koşi valizi ile evden çıkacakken Bani ortaya çıkar ve çocukluğunda da kendisini Koşi baktığı için onun gitmesine razı olmaz.

Koşi evdeki huzuru bozmaya devam ederken Thapki ile Bihan yeniden evlensin fikrini ortaya atar. Acaba Bihan yani Aryan ile Thapki evlenecek mi? Bu işten yakayı nasıl sıyıracaklar.

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu