31 Ağustos Masum 162. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Tutuklanıyor Mu?

31 Ağustos Masum 162. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Tutuklanıyor Mu?

Masum dizisinin 31 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak olan 161. bölümün özet görüntüleri ve tanıtım fragmanı ile sizlerleyiz.

Kanal 7 ekranlarında Masum dizisinin heyecanı devam ediyor. Gopi'nin turşularını sık sık çalarak mahalle bakkalına satmaya çalışan Urmila, son seferinde bozuk turşuyu getirdiği için sonraki satışlarında bakkalı ikna edemeyecektir. Bakkala bunlar Gopi'nin turşuları dese de bakkal tadlarını beğenmeyecek ve hayır bu onun turşusu olamaz diyecektir. Urmila bakkala ben bunun Gopi turşusu olduğunu ispat edeceğim diyerek Rashi'yi arar ve Gopi ile çekilmiş bir resmini ister. Ancak Rashi'yi evde Kokila adım adım izliyordur bu nedenle rahat hareket edip resimi nasıl alacağını düşünür. Nihayetinde resimleri alarak Urmila'nın yanına gider ve turşuları bu resim sayesinde satarlar, parayı da cebe indirirler.

Rashi ile Urmila'ya bu şekilde kolay yoldan para kazanma meselesi çok tatlı gelecektir zira akşam Urmila yine Modi konağına gizlice girer. Rashi ile birlikte Gopi'nin turşularını çalacaklardır. İkili çaldıkları turşunun yerine kavanozlara su doldurarak sanki içleri dolu gibi şekil verirler. Tam turşuları alıp evden çıkacakları sırada bir ses duyulur ve Urmila panikle poşetteki turşu kavanozlarını camdan bahçeye fırlatır.

Masum dizisi 162. bölüm özeti devam ediyor. Savita'nın evine de vergi denetimi için ekipler gelir. Savita da bu memurlar altınlarına el koymasınlar diye Urmila'nın poşeti ile aynı poşete altınları koyar ve o da pencereden dışarı atar. İki poşet tıpatıp benzer olunca elbette karışıklık kaçınılmaz olacaktır. Urmila dışarı çıktığında kendi poşeti yerine Savita'nın poşetini Savita da Urmila'nın poşetini almış olur.

Sonraki gün Urmila poşetin içerisinden turşularını çıkarayım derken altınları görür. Rashi ile poşetin içinden çıkanları görünce şok olurlar. Bunun aksine Savita da poşeti açtığında turşu görünce bir şok da o yaşar. Turşuların arasında altınlarını arasa da bulamaz. Kokila da Savita'nın elindeki poşette turşuları görünce bunların Gopi'nin turşuları olduğunu anlar ve şüphelenmeye başlar.

31 Ağustos Masum 162. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Savita yana döne altınlarını ararken Rashi eve döner. Evin bahçesinde Savita'nın sesini duyunca altınların ona ait olduğunu anlar ancak şüphe uyandıran bir hata yaparak altın kolyeyi boynunda tutar, çıkarmayı unutur. Savita bahçede takılırken Rashi'yi Urmila ile konuşurken görür ve kolyesini hemen tanır. Bu arada Kokila ile Gopi turşularını paketlerlerken bazı turşuların bozulduğunu görürler. Turşular hem azalmış hem de içerine su takviyesi yapılmıştır. Kokila tabii ki ilk önce aklına Savita'yı getirir. Kokila turşu hırsızının peşine düşerken Savita da çalınan altınlarını aramakla meşguldür.

31 Ağustos Masum özeti içerisinde Savita altınlarını aramak için Raşi'nin odasına girer. Ancak odaya Jigar girerken Savita hemen balkona geçer, orada ayağı takılınca tam düşerken balkonun bir köşesine tutunarak asılı kalır ve etraftan yardım istemek için bağırmaya başlar.

Ahem ile Jigar bahçeden balkona merdiven uzatırlar ve Savita'yı o şekilde indirirler. Kokila Savita'ya Rashi'nin odasında ne aradığını sorar. Savita ise Rashi'nin boynundaki altın kolye ile kendi altınlarının durumunu anlatır. Kokila bu hırsızlık suçlaması karşısında Rashi'yi savunur ve Savita'ya Gopi'nin turşularını onun çaldığını söyler.

masum-162-bolum.jpg

Masum dizisi 162. bölüm nasıl olacak diye düşünürken Kokila tüm odaların aranacağını söyler. Savita'nın altınları Savita'nın evinde bir poşet içerisinde bulunur tabii ki turşular da aynı şekilde. Kokila vergi memurlarını arar ve altınların Savita'dan alınmasını sağlar. Altın mevzusu hallolmuşken acaba Gopi'nin turşularını kim çalmıştır? Kokila'nın bu işe ciddi zaman ayırması Rashi ile Urmila'yı endişelendirir. Ancak ikili turşuları çalmaktan vazgeçmeyeceklerdir. Hatta Urmila turşuları çalabilmek için dilenci kılığında bile Modi konağına giriş yapar.

Masum dizisinin bu bölümünün son sahnelerinde Gopi bir çocuk yurduna hayır olması açısından turşu gönderir. Ancak Gopi'nin gönderdiği turşular Urmila cadısının yaptığı dalavere ile bozulmuştur ve bu turşuları yiyen çocukların tamamı zehirlenir. Böylece Gopi hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.