30 Ağustos Kördüğüm 84. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Veer İle İşça'yı Vansh Yemekten Kovar

30 Ağustos Kördüğüm 84. Bölüm Fragmanı ve Özeti - Veer İle İşça'yı Vansh Yemekten Kovar

Kördüğüm dizisinin 30 Ağustos Pazar akşamı yayınlanacak olan 84. bölümün özeti ve tanıtım görüntüleri sizlerle.

Kördüğüm dizisinin heyecanı gün geçtikçe daha da artıyor. Vansh ile İşça evlendikten sonra Vansh'ın ortadan kaybolup sonradan Veer tarafından getirilmesiyle beraber İşça ile Vansh ilk gecelerini geçirirler. Ancak Vansh uyuyarak İşça ise kapı dibinde yerde oturarak sabahlar. Sabahında ise İşça Vansh'a çay getirir ancak Vansh aklına resimleri getirerek kızıp İşça'yı şiddetle iter.

Sonraki gün Veer de Vansh ile konuşmayı dener ancak Vansh Veer'i de dinlemez. Evde tüm aile bireyleri kahvaltıda Vansh'ı bekliyordur. Nihayet Vansh da gelir ve masaya oturur. İşça ona yemekten biraz verir Vansh da bu yemeği yiyecekken birden durur ve ayağa kalkar.

30 Ağustos Kördüğüm Dizisi 84. Bölüm Özeti

Vansh kahvaltı masasında İşça'nın kolundan tutar ve Veer ile birlikte masadan kalkmalarını ister. Vansh'ın annesi de Vansh'a kızsa da onu da dinlemez ve kendisinden Veer ile İşça'nın geçmişini gizledikleri için tüm aile bireylerine kızgındır. Bir bıçak alıp bileğini kesmekle evdekileri tehdit eder. Veer ve İşça ile ağza alınmayacak hakaretler eden Vansh sonrasında masadan kalkar.

Bu arada Tapasya da babasının evine gelir. Babası onu üzgün görünce Tapasya ile babası bir süre sohbet ederler. Bu arada Veer ise Tapasya'yı ısrarla aramaya devam etmektedir. Nihayetinde Tapasya telefonu açar ve Veer ona hemen eve dönmesini söyler.

Kördüğüm dizisi 84. bölüm özeti devamında Damini de kızından endişeleniyordur. Veer ile Tapasya da buluşacaktır ve Nani Tapasya'yı evden çıkarken görür. Tapasya Nani'ye Veer ile buluşmaya gideceğini söyler. Cadalozun aklında bir sürü yeni kirli plan bulunmaktadır. Tapasya ile Veer buluşma yerine gelirler. Veer orada İşça'nın söylediklerini düşünürken Tapasya ise Veer'e ne yapabilirimin hesabını yapmaktadır.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.