3 bölüm sonra final yapacak olan Çukur’da bir oyuncuya bir vefa daha! Vartolu, Nedim’i kafasından vurarak öldürdü

Geçmiş olduğumuz pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen Çukur’da amca Cumali yönünden öldürülen Karaca ile Celasun’un cenaze töreni oldu. Çukur gençleri de amcayı yarı yolda bırakarak tekrar Koçovalı kardeşlerin yanına geçti.

Geçmiş olduğumuz pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen Çukur’da amca Cumali yönünden öldürülen Karaca ile Celasun’un cenaze töreni oldu. Çukur gençleri de amcayı yarı yolda bırakarak tekrar Koçovalı kardeşlerin yanına geçti. Küçük kardeş Koçovalı Salih ve Cumali Koçovalı ise amcayı yakalayıp öldürmek için ilk hamlesini yaptı fakat amca Cumali son dakikada arka kapıdan helikopterle kaçmayı başardı. Nedim de Vartolu tarafından silahla kafasına sıkılarak diziye veda etti. Final için gün sayan çukur dizisinde Nedim karakterini canlandıran İlkay Akdağlı da kadroya veda etti.

Show TV de her pazartesi yeni bölümleri ile ekrana gelen çukur dizisinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli ve Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili ve Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ile Perihan Savaş gibi isimlerin yer edindiği Çukur dizisi, geçtiğimiz akşam 128. Bölümü ile ekrana geldi. 3 bölüm ardından final yaparak ekrana veda edecek dizi Çukur’da, yaptıkları ortaya dökülen amca Cumali büyük bir sarsıntı yaşadı.

KARACA İLE CELASUN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

screenshot-70.jpg

Çukur dizisinin son bölümünde amca Cumali’nin öldürdüğü Karaca ile Celasun için cenaze töreni gerçekleştirildi. Çukurda yaşayan genç yaşta kaybettikleri Karaca ile Celasun’u sonsuz yolculuğa uğurladılar. Amcanın gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla beraber daha evvel amcanın adamları olan Çukur’un gençleri tekrar olarak Koçovalı kardeşlerin yanına geçtiler.

AMCAYI ÖLDÜRMEK İÇİN HAREKETE GEÇTİLER

screenshot-69.jpg

Cumali ve Ayşe’nin küfür ettiği ağır sözlerden sonra daha çok bekleyemeyeceğini söyleyen Akın koçovalı e Metin ve Meke’yi de yanında götürerek amcayı öldürmek için yola çıktı. Kahvenin önünde yolunda gitmeye engel olan gençler tekrar katılmak istediklerini beyan etseler de Cumali yardımlarını asla kabül etmedi.

Akın koçovalının bir anlık sinir krizi geçirmesi sonucunda fevri bir çatışmada bulunması Cumali ile Metin ve Meke’yi de çok zor durumda bıraktı. Amcanın deposunda köşeye sıkışan dörtlüyü, Damla’nın planladığı Çukurlular dörtlüyü kurtardı. Cumali de amcayı saklandığı evden dışarı çıkarabilmek adına ağır bir mesaj göndermenin lazım olduğunu söyleyerek depolardaki tüm mallarını ateşe verdi.

VARTOLU, NEDİM’E SIKTI

screenshot-68.jpg

Yamaç ise peşinden gelenleri engellemek için Nedim kendisini yem olarak kullandıklarını bilmiyorken amca farklı bir otomobil ile birlikte güvenlikli bir eve kaçtı. Nedim’in ellerinden gitmesine izin veren Koçovalı kardeşler Nedim’i takip ederek amcaya ulaşmayı başardı. Amca bir helikopter aracılığı ile kaçmayı başarırken, geride kalmış olan Nedim Vartolu tarafından kafasından vurularak diziye veda etti .Bu durumda dizide Nedim karakterini canlandıran güzel oyuncu İlkay Akdağlı da Çukur dizisine veda etti.