Magazin

3 Ağustos Pazartesi Aşk Bir Rüya 164. Bölüm Özeti Fragmanı – Bani Thapki’yi Tehdit Eder

Kanal 7 ekranlarının popüler dizisi Aşk Bir Rüya, yarın akşam 163. bölümüyle ekranlarda olacak.

Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Ülkemizde de yayına girdiği andan itibaren oldukça beğeni toplayan Aşk Bir Rüya dizisinde zaman çok hızlı geçer. Bihan ile Thapki evliliklerinden ikiz kız çocukları doğar ancak belli bir yaşa kadar ayrı yaşamak zorunda kalırlar. Tam kardeşler birbirini buldu derken bu kez de Bihan ortadan kaybolur. Thapki’nin yüzü heralde hiç gülmeyecek.

3 Ağustos Aşk Bir Rüya 164. bölüm özetinde ise Thapki’yi Bihan’a çok benzeyen birisi olan Aryan serserilerin elinden kurtaracaktır. Thapki Aryan’ı görür görmez sen Bihan’sın gibi yaklaşımlarda bulunur. Aryan ise bu deli midir edasında alaycı konuşmalara devam eder ancak Thapki’den sert bir tokat yer. Thapki olay yerinden ayrılır.

Eve gelince hemen internet üzerinden ünlü şarkıcı Aryan’ı arayan Thapki, onun ünlü bir şarkıcı olduğunu anlar. Yine de kızı Bani’nin şu an yaşadığı ruhsal sorunlardan dolayı Aryan’ın yanına giderek kendisini Bihan rolünde evine davet eder. Aryan bunu kabul etmez tabii.

Pandeyler konağında Tina’nın kına töreni yapılmaktadır. Bani annesi Thapki’ye eğer Tina evlenirse kendimi öldürürüm tehditi savurur. Thapki iki arada bir derede kalır. Bu arada törende Tina’nın kayınvalidesi de evde gözüne kestirdiği bütün değerli küçük eşyaları çalıp çantasına gizlice koyar. Tam Thapki töreni durduracağı sırada eve Aryan girer. Bakalım babası olmadan kızına nasıl kına töreni yapılıyor diye çıkışır. Bihan rolünü oynayacaktır. Thapki çok sevinir ancak evdekiler bu kişinin Bihan olup olmadığından şüphelidir.

Aşk Bir Rüya dizisinin 3 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 164. bölümü yine heyecan dolu sahneleri içerecek. Bakalım Aryan denen Bihan benzetmesi evde pot kıracak mı?

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu