29 Ağustos Güz Masalı 14. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Janvi'ye Sürpriz Araba Alıyor

29 Ağustos Güz Masalı 14. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Janvi'ye Sürpriz Araba Alıyor

Güz Masalı dizisinin 29 Ağustos Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 14. bölümün özet görüntüleri ve detaylı tanıtımı yer almaktadır.

Güz Masalı dizisinin heyecanı devam ediyor. Bu kez Viraj Janvi'ye sevgililer günü için bir sürü hediye, sürpriz vs iyi davranışlarıyla beraber geliyor. Güne Janvi'nin resmini çizerek başlayan Viraj'ın çizimi Janvi tarafından da çok beğenilir. Ama Viraj biraz değişik bir adam. Çizdiği resmi hemen ateşe atarak yakıyor. Ve Janvi'ye hiç birisi senin kadar güzel olamaz diyor. Janvi artık Viraj'ın hangi olaya hangi şekilde yaklaşacağını bilemez hale gelmiştir. Janvi, Viraj'dan bir şey saklamak istemez ve ona Sancay'ın eve geldiğini söyler. Viraj bu duruma tepki vermez ve ona süt vererek onu içmesini söyler. Süt oldukça sıcaktır ama zor da olsa Janvi sütü içecektir.

Viraj Janvi'ye hazırlanmasını ve onu özel olarak bir yere götüreceğini söyler. Janvi giysi dolabına bakar ancak dolap ilginç bir şekilde bomboştur. Zira Viraj dolapta olan her şeyi yakmıştır. Viraj Janvi'yi alarak bir yere götürür ve gözlerini bağlar. Onu uçurumun kenarına getirir. Janvi durumu anlayınca korkarak ağlamaya başlar. Viraj ise korkmamasını, korkarsa eğer oğlunun da korkabileceğini söyler. Bunun yanında Viraj'ın ilginç oyunları devam eder ve eline bir gül alır. Bu gülle seviyor mu sevmiyor mu oyunu oynar ve sevmiyor çıkınca yine tepesi atar.

29 Ağustos Güz Masalı 14. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Güz Masalı dizisinde babaanne de hastaneden taburcu edilip evine gönderilmiştir. Babaanneye Viraj'ın özel olarak tuttuğu bir hemşire bakacaktır. Tabii Viraj'ın oyunlarıyla hemşire babaannenin ilaçlarını sık sık atlatır. Bu arada babaanne ile Gita'nın da anlaştığı belli olur ki Gita babaannenin sakladığı belgeleri aramaya çoktan başlamıştır.

29 Ağustos Güz Masalı dizisinin bölümünde Viraj ise Janvi'ye diğer sürprizi için beklemesini ister ve Sancay olayını halletmek için evden çıkar. Sancay bildiğiniz üzere tutuklanmıştı.

Bu arada Janvi evde korku biraz da gerilimle sıradaki sürprizi beklemektedir. Viraj sürprizi ile birlikte gelir ve Janvi için yeni bir araba almıştır. Janvi'yi şoför koltuğuna oturtur ancak Janvi araba sürmesini bilmiyordur. Hatta Janvi'nin gözlerini de bağlar ve o şekilde arabayı sürmesini ister. Tabii böyle araç sürmeye başlayınca az kalsın kaza yapacaklardır. Viraj kahkahalara boğulur.

Viraj ile Janvi babaanneyi görmek için eve gelirler. Viraj evdekilere Janvi araba sürmeye başladı deyince evdeki küçük kız kardeşi de beni de arabayla gezdirin diye ısrar eder. Janvi ben araba kullanmayı bilmiyorum dese de Viraj zorla Janvi'yi gönderir. Viraj'ın amacı babaanne ile Janvi'yi karşı karşıya getirmemektir.

Güz Masalı 14. bölüm özeti devam ederken Viraj babaannenin odasına girer ve ona belgelerin yerini sorar. Tabii babaanneden yanıt alamaz ama duvarda asılı olan resme bakarak belgelerin mabedde olduğunu düşünür. Polisleri arar ve kendisi de mabede gider. Mabette Gita'yı görür. Gita belgeleri almış eve dönmek üzereyken Viraj'a yakalanır. Gita eve girerken birden karşısında Viraj'ı görünce korkudan bir anlık şokla elindeki belgeleri yere düşürür.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.