26 Ağustos Masum 157. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Raşi Kurtulur Gopi Meşhur Olur

26 Ağustos Masum 157. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Raşi Kurtulur Gopi Meşhur Olur

Masum dizisinin 26 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak olan 157. bölümün özeti ve tanıtımı görüntüleri.

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Raşi düştüğü kuyudan ne yapılırsa yapılsın çıkarılamamıştır. Oraya gelen doktor da kuyudaki oksijenin azalma ihtimalinden dolayı Raşi'yi zor dakikaların beklediğini söylemesi ortamı iyice gerer. Urmila ağıtlar yakıp bağırıp çağırmaya başlar.

Polisler de kuyunun yanına gelirler ve kurtarma işlemine yardımcı olurlar. Tabii polislerin gelmesiyle medya da olayı duyar ve Modi konağındakilerle konuyla ilgili röportajlar yaparlar. Standart yöntemlerle Raşi'nin kuyudan çıkarılamayacağı kesinleşmiştir. Polisler kuyunun yanına bir kuyu daha açarak Raşi'yi kurtarmayı teklif ederler. Doktor Raşi'yi merak eder ve ona seslenir ancak Raşi'den ses gelmez.

Gopi basından birisinin mikrofonunu alıp kuyuya uzatır ve Raşi'nin sesi ancak bu halde duyulabilir. Gopi, Raşi'ye destek olmak için şarkı söylemeye başlar, Raşi de bu şarkıya eşlik eder. Modi konağındakilerle birlikte kurtarma ekibindeki herkes sevinmiştir.

26 Ağustos Masum 157. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Polislerin önerdiği kuyu açma işlemi de kuyuyu açacak olan cihazın bozulması nedeniyle başarısızlıkla sonuçlanır. Bir başka şekilde bu sorunu çözmek gerekiyordur. Kuyuya kamera sarkıtılır. Kuyu açmaya yarayan alet de vinç yardımıyla oradan çekilir. Ahem bu vinç yardımıyla Raşi'nin de kuyudan çıkarılabileceğini düşünür. Böylece vinçle birlikte kurtarma çalışmaları başlar.

Masum 157. bölüm özeti devamında saatlerce kuyuda kalan Raşi'nin vincin ipine tutunması oldukça güçtür. Ancak Gopi'nin motive edici sözleriyle birlikte Raşi son gücünü de vincin ipine sıkıca sarılmakla kullanacaktır. Böylece saatlerce süren kurtarma işlemi başarıyla sonuçlanır. Urmila kızına sıkıca sarılırken tüm televizyon kanalları da televizyonda Raşi'nin kuyudan çıkarılışını haber yapıyordur. Urmila kızı kurtulunca kameraları ancak farkeder ve ünlü olabilmek için kızıyla kameralarda boy göstermek ister.

Raşi dinlenmek için konağa geçerken Samir ile Jigna ise konaktakilerle vedalaşarak oradan ayrılırlar.

Urmila televizyoncuları tekrardan çağırır. Kokila istemese de Raşi için katlanmak zorunda kalır. Urmila habercileri konakta gezdirerek olayı bir bir anlatır. Gopi mutfakta iken haberciler mutfağa da gelirler ve Gopi'nin yaptığı turşudan yerler ve çok beğenirler.

26 Ağustos Masum özeti içerisinde Urmila akşam üzeri mahalleden komşularını çağırarak eve toplar. Güya televizyonda kendisini gösterecektir. Ancak haberciler Urmila'dan ziyade Gopi'nin turşularını haber yaparlar. Hatta turşular o kadar beğenilmiştir ki izleyiciler bir anda Modi konağının telefonlarını sipariş için kilitlerler. Kokila'nın baş düşmanı Savita bile Gopi'den o turşunun tarifini ister.

Elbette Urmila bu işten yine moral bozukluğuyla ayrılır ancak bunu kabullenemez de. Raşi'yi alıp Gopi'nin turşuları ile ilgili kötü kötü planların peşine şimdiden düşmüşlerdir.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.