24 Ağustos Masum 155. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Modi Konağında Jigna Evleniyor

24 Ağustos Masum 155. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Modi Konağında Jigna Evleniyor

Masum dizisinin 24 Ağustos Pazartesi ikindi kuşağında yayınlanacak olan 155. bölümün özetinin görüntüleri ve tanıtımı ile karşınızdayız.

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Dizide Ahem ve Gopi'nin işbirliği ile Kokila ile Parag arasındaki kırgınlık son bulmuştu. Ancak Rashi'nin kötü niyeti mi diyelim sakarlığı mı diyelim konaktakilerin peşini bırakmaz. Kokila evin bahçesinde çamaşırları asarken bahçede bulunan Rashi, su vanası ile oynarken aniden vananın bozulmasına neden olur ve bahçede ne kadar çamaşır varsa Kokila ve Jigna ile birlikte su altında kalarak iyice ıslanır. Böylece 24 Ağustos Masum özeti başlar.

Öte yandan Modi konağında internette tanıştığı erkek arkadaşını evdekilerle tanıştırmak isteyen Jigna, konuyu önce Raşi'ye açar. Jigna sevgilisini eve çağırmıştır. Kapı çalar ve kapıyı Kokila açar. Eve gelenin Jigna'nın sevgilisi olduğundan habersizdir ve su vanasını tamir etmek için gelen  kişi olduğunu düşünüp onu bahçeye gönderir. Jigna'nın sevgilisi hiç bir şey söyleyemez ve bahçeye geçer, o da orada iyice ıslanır.

Modi konağının kapısı yeniden çalar ve Rashi kapıyı açtığında tamirci gelmiştir ancak bu kez de Rashi onu Jigna'nın sevgilisi zanneder. Raşi bu adamı Jigna'ya yakıştıramasa da onu içeri alır. Kokila'ya da bu adamı Jigna'nın sevgilisi olarak tanıtır. Kokila adamı beğenmez ve bu adamla Jigna evlenemez diye diretir. Eve gelen tamirci olayın gerçek yüzünü anlatıp kendisinin tamirci olduğunu söylemek istese de ne zaman konuşacak olsa laflar ağzına tıkılıyordur.

24 Ağustos Masum 155. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Bahçede iyice ıslanan Samir, Gopi'ye Jigna'nın sevgilisi olduğunu söyler. Jigna da hiçbir şeyden habersiz aşağıda olanları sonradan anlamıştır ve Kokila'ya salonda bulunan kişinin sevgilisi olmadığını açıklar. Ancak her ne olursa olsun Kokila Jigna'nın internette tanıştığı birisiyle evlenme fikrine sıcak bakmayacaktır. Bu tarz bir evliliği asla tasvip etmiyordur. Jigna'nın sevgilisi Samir de Kokila'nın bu sözleri sonrasında konaktan ayrılır.

Masum 155. bölüm özeti devamında Ahem de annesi Kokila ile aynı fikirde olup Jigna'nın bu tür evlilik yapmasına razı olmaz. Ancak Gopi Ahem'i biraz konuşarak az da olsa ikna etmeyi başaracaktır. Tüm olan bitenden sonra Jigna evdekilere küser ve odasına çekilir. Yemez içmez bir hale bürünür. Gopi onun durumundan dolayı kahvaltı götürmek istese de Kokila ona karşı çıkar, onun rol yaptığını Gopi'ye söyler. Kokila'nın Jigna konusundaki tavrı nettir ve bu olaya Gopi'nin karışmamasını ister.

24 Ağustos Masum özeti içeriğinde Nani eve gelince Jigna'nın evlilik düşüncesini öğrenip ona destek olur ve evlenmesine onay verir. Haliyle Kokila'nın kararları da artık işlevsiz hale gelir. Konakta Kokila hariç herkes bu evlilik kararından dolayı mutludur. Jigna evde alınan kararın ardından Samir'i kahve içmeye eve davet eder. Nani ile Samir tanışır ve kendisinin kuyumcu olduğundan bahseder. Samir'in kuyumcu olduğuna Raşi'den çok sevinen yoktur.

Jigna evlilik için sade bir nikah töreninin yeteceğini evdekilere söylese de Kokila bu duruma karşı çıkıp düğün yapılmasını ister. Böylece evde yeniden bir düğün hazırlığına başlanmış olur. Jigna hazırlıklarına başlar. Takılarını takar giysilerini giyer ancak duş sonrası saçlarının boyası iyice açılmıştır ve çok kötü görünüyordur. Ağlamaya başlarken odaya Rashi girer ve düğünde idare etmesi için ona bir peruk alması gerektiğini söyler. Rashi peruğu alıp eve getirir tam kutudan çıkarırken peruğu iyice dağıtır. Bu işi Gopi'ye yıkmak ister ve peruğu Gopi'ye verip Jigna'ya götürmesini ister. Gopi ise peruğu alınca bozukluğu görür ve onu iyice düzelterek Jigna'ya verir.

24 Ağustos Pazartesi Masum 155. bölüm özeti içeriğinde Urmila ise davetsiz olarak Kinjal'i de yanına alarak düğüne gelir. Ancak düğüne davet edilmediği için çok bozulmuştur ve kirli planlar aklından bir bir geçmeye şimdiden başlamıştır.

İlgili Haberler
Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.