24 Ağustos Güz Masalı 9. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Babaanne Viraj'ın Gizli Odasına Girer

24 Ağustos Güz Masalı 9. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Babaanne Viraj'ın Gizli Odasına Girer

Güz Masalı dizisinin 24 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 9. bölüm özeti görüntüleri ve fragman tanıtımı.

Güz Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. Yarın akşam yayınlanacak olan Güz Masalı 9. bölüm yine oldukça gerilimli geçecek.

Viraj bildiğimiz üzere gizli odasına girmek için hazırlanırken babaanne de onu takip eder. Takibi esnasında istemeden de olsa ses çıkarır ve Viraj o sesi duyup kim olduğunu bakar fakat ortalıkta birisini göremez. Viraj odaya girip kapıyı kapatır. Babaanne o odada ne olduğu konusunda iyiden iyiye meraklanmıştır. Aklı fikri artık o odanın anahtarındadır ve ne yapıp edip o anahtarı almalıdır. Viraj duş alırken babaanne anahtarı onun cebinden alır ve odaya girer. Bu sırada Viraj da banyodan çıkmıştır ve haliyle anahtarı geri koyamaz. Yemekte babaanne Viraj'dan bir yardım kampanyasına destek amacıyla para ister. Viraj parayı verir ancak babaanne parayı az bularak Viraj'ın cüzdanını eline alır. Daha fazla para alıyormuş gibi uğraşarak anahtarı da cüzdana tekrardan geri yerleştirir.

Güz Masalı 9. bölüm özeti devamında Viraj çalıştığı ofise gider. Çocuğunun erkek olmasını çok istiyordur ki o nedenle ofisine birkaç doktor çağırır. Doktorların hemen hepsi hamileliğin ilk dönemi olduğundan dolayı cinsiyetin şimdiden öğrenilemeyeceğini anlatmaya çalışsalar da Viraj bunlara kulak asmaz. Ofiste birisi bir bilgenin çocuğun cinsiyetini bilebileceğini söyler, bu fikir de Viraj tarafından kabul görür.

24 Ağustos Güz Masalı 9. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Evde ise babaanne girdiği gizli odayı araştırıyordur. Bu odaya yıllardır kimse girmemiş gibi pis, dağınık bir haldedir. Küçük bir kutu görür ve içindeki evraklara göz atar. Ancak evrakta yazan yazılar Hintçe değil farklı bir dille yazılmıştır. Babaanne de bu evrakları alıp karakolda Sancay'a götürür. Sancay baktığında evrakların evlatlık edinme belgeleri olduğunu anlar. Kutuda bulunan gazete kupüründen de Viraj'ın ailesinin bir yangında öldüğü anlaşılır. Ayrıca bilgiler bunlarla da sınırlı değildir. Viraj'ın bir kız kardeşi daha vardır ve adı Payal'dır. Babaanne bu saatten sonra gizemli Payal'in peşine düşer.

24 Ağustos Güz Masalı özeti Viraj'ın eve bilge adamı getirmesiyle devam ediyor. Eve Viraj Canvi'ye bilge ne derse cevaplamasını ister. Viraj Janvi'yi kıskandığı için bilgeden Janvi'ye bakmamasını ister. Janvi bilge adamın yaptığı karışımı içmek zorunda kalır. İçer ancak mide falan kalmaz kendisinde.

Öte yandan babaanne de Payal ile konuşmayı denese de genç kız ne konuştuğundan habersiz gibidir. Viraj lafını duyunca birden kasılır ve babaanne Viraj'ın resmini gösterir göstermez Payal sinir krizi geçirir. Babaanne bu işin peşini bırakacak gibi değildir. Onu hastaneye getirip yatıran doktoru bulup ondan bişeyler öğrenmeyi kafasına koyar. Viraj da babaannenin odaya girdiğini biliyordur ve bu sıralar çok fazla evde durmaması onu meraklandırır. Acaba bu kadın evde olmadığı zamanlarda neler karıştırıyor olabilir?

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.