23 Ağustos Masum 154. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi ve Ahem Birlikte Plan Yapar

23 Ağustos Masum 154. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi ve Ahem Birlikte Plan Yapar

Kamal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum, 23 Ağustos Pazar günü yayınlanacak 154. bölüm özet görüntüleri ve tanıtımı.

Masum dizisinde heyecan devam ederken Parag ile Kokila'nın aralarının bozulmuş olması ev içinde sessiz bir ortam oluşmasına neden olmuş, buna en çok üzülenlerden birisi de Gopi olmuştur. Gopi Ahem'e annesi Kokila'nın moralinin çok bozuk olduğunu söylemesiyle Ahem suçu Parag'da görür ve onu sorumlu olarak gösterir.

Ahem babası Parag ile konuşur ve babasına olayla ilgili epeyce tepki gösterir. Senin yüzünden annem konak içinde zor duruma düştü der. Parag ise suçlu olarak kendisini değil Kokila'yı gösterir. Tüm bu yaşananlar Parag'ı da oldukça kızdırmıştır. Ahem babasına söylediği sözlerden biraz pişmanlık duyar. Babasından da olayları dinleyince olayın daha farklı geliştiğini anlar. Sonrasında Gopi ile konuşur ve ona da düşüncelerini açar. Hal böyleyken Ahem ile Gopi bir olup Parag ve Kokila arasındaki soğukluğu geçiştirmek için planlara başlarlar.

23 Ağustos Masum 154. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Ahem ile Gopi, Kokila ve Parag arasındaki gerilimi bitirmek için plan yapadursun bu ikili arasındaki soğuk rüzgarlar konakta devam eder. Kokila yaptığı ve söylediği cümlelerden her ne kadar pişmanlık duysa da geri adım atmayı pek düşünmemektedir. Urmila da eve gelir ve haliyle ortamı biraz daha karıştırmak için olanca gücünce çalışmaktadır.

Masum 154. bölüm özeti içeriğinde Ahem ile Jigar'ın iş konusunda da bazı yardıma ihtiyaçları vardır. Gopi'nin önerisiyle iş toplantısı öncesi çizimlerin Parag'a verilmesini kararlaştırırlar. Parag bu işi önce kabul etmeyecek gibi olsa da Jigar ve Ahem'in ısrarlarına dayanamaz ve tamam der. Parag çizimleri bir günde hazırlayıp bitirir ancak Raşi tüm işleri karıştıracak sakarlığı ile ön plana çıkar. Elindeki meyve suyunu yanlışlıkla Parag'ın yaptığı çizimin üzerine döker. Parag'ın tüm çalışması ve emekleri mahvolurken Raşi hemen ortalıktan sıvışır.

Parag çalışma odasına geldiğinde çiziminin halini görünce şok olur. Kokila ise konakta Raşi'nin şüpheli tavırlarından dolayı bu işle onun ilgisi olduğunu düşünür. Şirag ise bu hatadan dolayı çok kızarak bu işin Parag'a verilmesinin baştan bir hata olduğunu söyler. Parag ise tüm emeklerinin boşa gitmesine mi üzülsün Şirag tarafından duyduğu bu sözlere mi?

23 Ağustos Masum özeti içeriğinde Gopi'nin bir planı vardır. Kokila ile birlikte bu çizimi bir şekilde ikimiz yapalım der. Haliyle Parag'ın moralini düzeltebilecek konaktaki tek isim de Kokila'dır. Plan işleme koyulur ve Gopi çizime başlar ancak yardıma ihtiyacı varmış gibi davranınca Parag ile Kokila ona yardımcı olmayı teklif eder. Kokila da Parag'ı motive edici sözler söyleyerek çizimi yeniden ve hızlı şekilde yapabilmesine yardımcı olur. Çizim için aslında 2 saatten az süreleri kalmıştır.

Raşi evde stresli stresli gezinmeye devam eder. Bu işlerin sonunda kendisinin yaptığının anlaşılacağından endişe ediyordur. Neyse eve müşteriler geler. Çizim beklenir ve Parag son anda yetiştirdiği çizimi müşterilere gösterir. Şirag da bu durumda Parag'dan özür dileyecektir.

İş anlaşması bitince Kokila Modi konağındakileri toplayarak çalışma odasına getirir ve yerdeki ayak izinden yola çıkarak çizimleri kimin mahvettiğini bulacaktır. Önce Gopi'nin ayağını dener izler uymaz. Tam Raşi'ye sıra gelmişken Jigna yerdeki ize su dökerek izin kaybolmasını sağlar, haliyle Raşi bu olaydan da yırtmış olur.

23 Ağustos Masum 154. bölüm özetinin son sahnelerinde Parag'ın yaptığı çizimle başarılı olan iş çalışmasıyla evdeki soğuk rüzgarlar etkisini kaybetmiştir. Ahem ise sonrasında bir pasta ile eve gelip anne babasının yıl dönümünü tekrardan kutlaması ile Kokila ile Parag arasındaki dargınlık da son bulur.

İlgili Haberler
Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.