21 Ağustos Kördüğüm 75. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Vansh'ın İşça Aşkı!

21 Ağustos Kördüğüm 75. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Vansh'ın İşça Aşkı!

Kördüğüm dizisinin 21 Ağustos Cuma akşamı yayınlanacak olan 75. bölüm fragmanı ve özet görüntüleri.

Kördüğüm dizisi Kanal 7 ekranlarında tüm heyecanıyla devam ediyor. Henüz Veer şaşkınlığını üzerinden atmadan Jogi'nin evine gider. Ancak evde kimse Veer'in yüzüne bakmaz. Veer ise Damini'yi görür ve onun ayaklarına kapanarak kutsanmak isteyecektir. Tam o sırada İşça aşağı salona inmektedir. Veer buraya neden geldiğini açıklamaya başlar. Takılan takıları vermeye geldiğini ifade edip oradan ayrılır. Tam Veer kapıdan çıkacakken Jogi ona her şeyin düzeleceğini söyleyerek umut verir. Takıları gören Tapasya ise yine bir kıskançlık ve art niyet rolüne bürünmek üzeredir.

Konakta Holi Bayramı için kutlamalar başlarken ailedeki herkes gelir ve dualar yapılmaya başlanır. Jogi ile ailesi de oradadır. İşça ile Vansh ise birlikteyken orada Veer de bulunmaktadır.

21 Ağustos Kördüğüm 75. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Veer orada bulunan davulcudan davulu alarak kendisi çalmaya başlar. İşça ile tüm eski anıları gözünde canlanır. Evdeki herkes çılgınlar gibi eğlenirler. Ancak İşça ile Veer ise zoraki mutlu rolü yapacaklardır. İşça kutlamaların arasında bir kenara geçip dinlenirken misafirlerden birisi ısrarla onu dansa kaldırmak ister. Sonunda İşça dansa kalkar ancak birden Vansh ortaya çıkarak İşça'nın eşlik edeceği kişiyi iyice döver.

Veer olayları görünce hemen oraya gelir ve Vansh'ı sakinleştirmek ister ancak başarılı olamaz. İş İşça'ya kalır ve o Vansh'ı sakinleştirir. Vansh bu arada İşça'yı odasına götürerek ona sürprizlerini gösterir. Odanın her köşesi boy boy İşça'nın resimleriyle doludur. İşça'yı ne kadar sevdiği her halinden bellidir. Hatta evde ne kadar uyuşturucu madde var ise hepsini toplayarak atar.

Bu arada Gunvanti ise İşça'ya takıları takarken Tapasya'nın kıskançlığı tavan yapar. Tapasya her ne kadar İşça ile Veer'i uzaklaştırmak için Vansh ile evlenmesine yardımcı olsa da Veer'in kendisinden günden güne daha fazla uzaklaştığını da hissediyordur.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.