14 Eylül Masum 176. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Rashi İle Gopi Birbirine Giriyor

14 Eylül Masum 176. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Rashi İle Gopi Birbirine Giriyor

Masum dizisinin 14 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak olan 176. bölümün geniş özeti ve tanıtımı.

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Urmila'nın oyunu ile Kokila'ya şeker hastalığı tanısı konuldu. Tatlı vs yiyemeyen Kokila'ya inat, Urmila konağa tatlı siparişi vermek için harekete geçer. Kokila diyete başlamışken Urmila'nın hergün konağa tatlı sipariş verip onları yemesi Kokila'yı kızdırır ve yemek masasından kalkar.

Ahem annesinin şeker hastalığına inanmaz. Çünkü o hastalığın hiç bir belirtisini onda görmemiştir. Urmila inat için işlere devam eder ve Kokila'ya çay götürürken yanında tatlı da getirir. Yaklaşan Divali bayramında hangi tatlıyı seçmesi gerektiğini ona sorar. Kokila ise tatlı yiyemezken Urmila'nın ona bu tatlıları getirmesine anlam veremez. Urmila da onun yanında getirdiği tüm tatlıları mideye indirir. Bu arada Ahem halen daha annesinin hastalığına inanmıyordur ve eve doktor çağırır. Doktor yeni bir test yapar ve Kokila'nın şekerinin normal olduğunu ve hasta olmadığını evdekilere söyler.

Urmila ise o kadar tatlıyı yedikten sonra biraz rahatsızlanmıştır. Doktor ona da test yapınca onun şeker hastası olduğunu söyler. Urmila şok olur.

14 Eylül Masum 176. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Evde Divali bayramı yaklaşırken Kokila da Raşi'ye bolca para vererek bu bayram için alışveriş yapmasını ister. Gopi hamile olduğu için iş Raşi'ye kalmıştır. Gopi her ne kadar Raşi'yi bu konuda yönlendirse de Raşi hep tam tersini yapar. Gopi paranın bir bölümünü ister ve işçilere ikramiye diye vereceğini söyler.

Urmila'nın önerisiyle Raşi evde kart oynamayı konakta teklif ederken Kokila kabul etmez ve bunun kumar yerine geçtiğini söyler. Büyükanne Ba ise Kokila'nın aksine bu fikri sever ve oynanması yönünde karar alır.

Divali bayramı günü gelir. Raşi masrafları kısınca artan para ile kendisine bir sari alır. Kokila ise eksik malzemelerden dolayı Raşi'ye sitem ederken kart oyunu için masaya toplanılır. Urmila ise Raşi ile bir oyun tezgahlayarak hile ile oradakilerin parasını almaya yeltenir ancak Kokila durumu fark edip Raşi'yi masanın çevresinden kovar. Oyunu Savita kazanır ve tüm paraları alır.

Urmila kart oyununu kaybettiği için çılgına döner ve en iyi kartların kendisinde olduğunu söyler. Büyükanne ise en iyi değil en zayıf kartların bu oyunda kazandığını söyler. Haliyle hileler de boşa gitmiştir. Urmila yeni bir plan yapar ve Raşi'ye kartları vererek Savita'nın altına koymasını ister böylece Savita hilebaz durumuna düşer.

Kart oyununun ardından Modiler dua için sunağa giderler. Raşi her şeyi en ucuz ve kalitesizinden yaptırdığı için elektrik aksamı da yeterli gücü taşıyamaz ve konağın elektrikleri birden kesilir. Gopi elektrikler gidince çok endişelenir ve Raşi ile Gopi bir birlerine girer. Raşi Gopi'nin sürekli olarak kendisine emir ve ders vermesine katlanamıyordur. İkilinin tartışmasına Kokila son verir ve Gopi ile Raşi'nin artık birbiriyle konuşmalarını yasaklar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.