Magazin
Trend

14 Eylül Güz Masalı 29. Bölüm Özeti ve Fragmanı – Viraj, Janvi’nin Yaşadığını Öğrendi

Güz Masalı dizisinin 14 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 29. bölümün özeti ve tanıtım görüntüleri ile karşınızdayız.

Güz Masalı dizisinde heyecan zirve yapıyor. Bir önceki bölümde Janvi kendisini Viraj’ın bulacağı korkusuyla sığınma evinden dışarı atmış ve yürürken Raghav ile karşılaşmıştı. Raghav biraz konuşup Janvi’yi ikna ederek yeniden sığınma evine dönmesini sağlar. Janvi’ye kendi telefonunu verir ve istediği kişileri arayabileceğini söyler.

Viraj ise evde Priya’nın ellerini bağlamış ve kendi kendisine onun asla bir Janvi gibi olamayacağını söylenmiştir. Priya ise Viraj’ın kalbinden Janvi’yi söküp atacağını ve bu evde artık kendisinin yaşayacağını söylenirken Viraj da onu duyar ve çok sinirlenir.

Raghav ile Janvi ise sığınma evine döndüğünde oranın yönetici kadını kendilerini karşılar.

Viraj ise Priya ile uğraşırken Priya, Janvi’nin yaşadığını Viraj’a söyler. Evde bulmuş olduğu not kağıdını Viraj’a verir. Viraj bir an şoka uğrasa da hemen soluğu otopsiyi yapan doktorun yanında alarak ondan gerçekleri öğrenir ve doktor Rana’nın bu işte bir elinin olduğunu anlar. Planına onu da ziyaret etmek vardır.

14 Eylül Güz Masalı 29. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Kadın sığınma evinde Kavita isimli birisi de vardır ve sık sık Janvi ile göz göze gelirler. Raghav, Kavita’ya gizlice bir şeyler söyler. Kavita da Janvi’nin yanına giderek onunla ilgilenmeye ve oyunlar oynamaya başlar.

Viraj ise artık Janvi’nin yaşadığını öğrenmiştir. Duvardaki resmine bakarak onun kendisine ihanet ettiğini söyleyerek suçlar. Saçma sapan kahkahalar atmaya başlar ve yeniden kavuşacağız diye söylenir. Viraj sonrasında soluğu doktor Rana’nın yanında alır. Gizliden Rana’nın arabasına biner ve ona şok bir sürpriz yapacaktır.

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu