13 Eylül Masum 175. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Rashi Gopi'nin Kolyesini Çalmış

13 Eylül Masum 175. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Rashi Gopi'nin Kolyesini Çalmış

Masum dizisinin 13 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan 175. bölümün özeti ve tanıtım görüntüleri.

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Gopi'nin bulunmasıyla Kinjal oldukça rahatlarken Raşi ise başına iş açmaya devam edecektir. Urmila'nın zorlamasıyla ikili yine bir festivale katılırlar. Kinjal ise Daval'ı takip etmek için yeniden seferber olur.

Urmila ile Raşi festivale gelirler. Urmila burada ucuza ürünler almayı ve alışveriş yapmayı planlar. Ucuza kıyafet satın alabilmek için bir açık artırma alanına girerler. Raşi burada sari beğenir. Satış esnasında Urmila da teklife girerek sariyi satın alır ancak sarinin fiyatı da oldukça yüksek gelir. Urmila ile Raşi fiyatı görünce sariyi geri vermek isteselerde satıcı kabul etmez. Satıcıdan parayı ödemek için zaman isterler. Yoldan geçene Urmila sariyi satmaya çalışır ancak fiyatı nedeniyle kimse bu sariyi almak istemez.

Diğer yandan Kinjal ise takip ettiği Daval'ın bir kadınla buluşup onunla konuştuğunu görür. Eve döndüğünde gece Daval'a pek pas vermez ve mesafeli davranmaya başlar. Daval ise bunun nedenini anlayamaz.

13 Eylül Masum 175. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Modi konağında Raşi gecenin kör vaktinde kalkar ve Gopi'nin kolyesini almak için girişime başlar. Amacı bu kolye ile sarinin parasını ödemektir. Ahem ile Gopi'nin odasına girip kolyeyi ararken Ahem uyanır. Raşi saklanır ve Ahem'e yakalanmaz. Ancak sonrasında da kolyeyi bulamaz. Gopi'nin boynunda olduğunu düşünür ancak onda da kolye yoktur.

Sabah olduğunda Raşi, Gopi'ye kolyesini sorar. Gopi ise kolyeyi sakladığını söyler. Gopi'ye kolyesini görmek istediğini söyleyip onu getirmesini ister. Gopi ise kolyeyi almak için dolabı açarken Raşi bir pot kırarak kolyenin dolapta olmadığını söyler. Raşi'nin bu lafını Kokila ile Hetal de duyacaktır. Haliyle Gopi dolapta kolyeyi bulamayınca iş Raşi'ye patlar. Raşi inkar etse de hırsızlık için tüm kanıtlar onu işaret eder.

Raşi Urmila'yı arayıp ona durumu anlatsa da Urmila para bulmanın peşindedir ve o da kolyeyi Raşi'nin aldığını düşünür. Modiler kolyeyi bulmak için Raşi'nin odasını ararlar ancak bulamazlar. Bu sırada sari satıcısı da Raşi'yi tehdit etmeye başlar.

Nihayet buzlukta kolyeyi Raşi şans eseri bulur. Hemen kolyeyi götürerek kendisini aklamak ister ancak kolyeyi bulan kişinin de kendisi olması dolayısıyla hırsızlık damgası yine onda kalır. Raşi'yi temize ise Ahem çıkarır ve kolyeyi buzluğa kendisinin koyduğunu hatırlar, Raşi'den de özür diler.

13 Eylül Masum özeti devam ederken Raşi hırsızlıktan aklanır. Gopi bu sırada Raşi'ye bu telefonda arayıp borç işini söyleyen adamla ilgili durumu sorar. Raşi ise yetimhaneye bağış için arandığı yalanını atar. Kokila ise bağışı kendisinin vereceğini söyleyince Raşi sari parasını da bulmuş olur.

Urmila kızı Raşi'den özür dilerken Modilerle ilgili planlarına devam eder. Doktorun getirdiği şeker ölçüm çubukları ile ilgili de bir sabote planı ayarlayarak Kokila'nın şeker hastası tanısı almasına neden olur. Test sonucu yüksek çıktığı için doktor artık Kokila'nın şekerli şeyleri yemesini yasaklar.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.