13 Eylül Güz Masalı 28. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Janvi'nin Kaldığı Evi Arıyor

13 Eylül Güz Masalı 28. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Janvi'nin Kaldığı Evi Arıyor

Güz Masalı dizisinin 13 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak olan 28. bölümün özeti ve tanıtım görüntüleri.

Güz Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. Janvi için korkulu günler devam eder. Evde dururken hep birisinin kendini izlediğinden şüphe duyar. Her yerde Viraj'ın hayalini görür.

Viraj ise olağan hayatına devam ederken Priya ile de sık sık görüşüyordur. Priya bir telefon görüşmesinde Viraj'a ondan hoşlandığını açıklar. Viraj bu durumdan hoşnut olur ve onu eve yemeğe çağırır. Priya eve geldiğinde duvarda asılı olan Janvi'nin resminden hoşnut kalmaz. Viraj o resmi oradan kaldırır. Viraj yaptığı yemeği servis eder. Viraj yemekte Priya'nın et yemeyeceğini düşünür ancak yemekteki eti Priya tabağına alır. Viraj bu durumdan hoşlanmaz. Tatlı getirmek için masadan kalkar. Tatlı tabağının içinde böcek vardır ve Priya çok ürperir. Viraj ise beni seviyorsan yiyeceksin der. Priya ne yapacağını bilmeden tam böceği yiyecekken Viraj onu durdurur.

Janvi'nin de kapısı çalar ve gelen Raghav'ın arkadaşıdır. Adam gidince evin telefonu çalar. Janvi telefondaki sesi duyar duymaz şok geçirir. Zira arayan Viraj'dır. Viraj ev sahibi adamla anlaşma imzalayacaktır ve son günüdür. Ve adam eğer imzayı atmazsa Viraj oraya geleceğini söyler. Janvinin korkuları tavan yapar ve kendisini banyoya kapatır. Viraj'ın kendisinin izini bulduğundan şüpheleniyordur.

13 Eylül Pazar Güz Masalı 28. Bölüm Özeti

Janvi korku dolu düşüncelerle odasında otururken ev sahibi adam yanına gelir ve onunla tartışmaya başlar. Janvi bu sırada adamın başına vazoyu vurup bayıltır ve evden kaçar. Sokakta öylece dolaşmaya başlar. Mabede sığınır ve geceyi orada geçirir.

Sabah uyandığında pederi karşısında görür. Peder ona korkmamasını ve güvende olduğunu söyler. İki kadın gelerek Janvi'yi kadın sığınma evine götürmek istediklerini belirtirler.

Raghav ise Janvi'yi sık sık sığınma evinde ziyaret ediyordur. Janvi ise Viraj'ın onu orada da bulacağını düşünerek bu evden de ayrılması gerektiğini düşünür. Sığınma evinden kaçar. Raghav onun sığınma evinden kaçtığını duyunca hemen onu aramaya koyulur. Biraz sonra Janvi'yi uzaktan görür. Janvi'ye neden korkuyor ve kaçıyorsan onunla mutlaka yüzleşmelisin der.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.