12 Eylül Güz Masalı 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Janvi'yi Unutamıyor

12 Eylül Güz Masalı 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Janvi'yi Unutamıyor

Güz Masalı dizisinin 12 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 27. bölümün özeti ve geniş tanıtımı.

Kanal 7 ekranlarında Güz Masalı heyecanı devam ediyor. Viraj, Priya'ya okulunda yardımcı olmak için bir bilgisayar hediye eder. Ancak Priya'nın babası bu hediyeyi kabul edemeyeceklerini söylese de Viraj ne derse o olacaktır. Janvi ise evindeki kırık camı tamir edebilmek için camcı arar. Fakat ev sahibi adam cimriliğinden pek camı yaptırmaya niyetli değildir. Janvi sorumluluğu alır. Camcı ararken yolda yine Raghav ile çarpışır. Bu çarpışma sonrası şaşırsalar da birbirlerine birşey söylemeden oradan ayrılırlar.

Her neyse Janvi camcı aramaya devam ederken ıssız bir sokakta karşısına sokak serserileri çıkar. Janvi kaçmaya başlar ve Raghav'ın olduğu yere doğru koşup ondan yardım ister. Raghav ise bir şey yapamayacağını, kendisinin çaba göstermesi gerektiğini düşünür. Janvi kendisini kovalayan adamlardan birisine tokat atar. Tam diğerleri Janvi'yi dövecekken araya Raghav girer.

Raghav o kargaşa sonrası Janvi'yi evine bırakır. İkili yürürken pek fazla konuşmayacaktır.

12 Eylül Güz Masalı 27. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Viraj ise Priya'yi eve yemeğe davet eder. Priya, Viraj'ın kendisine olan yaklaşımından hoşnutluk duyuyordur. Viraj'ın iç yüzünü bilmiyor tabii ki. Yemekte Priya sol eliyle yemek yer. Janvi sağ elini kullandığı için Viraj bu duruma kızar ve Priya'ya sağ eliyle yemesi için ikaz eder.

Priya odasına geçer ve odanın her tarafı çiçeklerle süslüdür. Çiçekleri Viraj göndermiştir ancak Priya'nın babası bu manzarayı görünce çok kızar ve Viraj'ın nasıl birisi olduğunu kızına anlatmaya çalışır. Fakat kız babasını pek dinleyecek gibi değildir. Sonrasında babası, Priya'yı Viraj'la görüşmesini yasaklar.

Viraj eve geldiğinde Janvi'nin küllerinin olduğu küpe sarılır ve Priya'yı Janvi'ye dönüştürmeye çalıştığından bahseder.

Diğer yandan Janvi ise Raghav'ın kendisine söylediği gibi artık mücadele etmeyi seçer. Daha önce yapmayı korktuğu şeylerin üzerine gitmeye başlar.

Viraj, Priya'yı arayarak kendisine gönderdiği hediye giysiyi giyerek yanına gelmesini ister. Gönderdiği giysi Janvi'nin giysisidir. O elbisede Priya'nın nasıl göründüğünü, Janvi'ye benzeyip benzemeyeceğini merak ediyordur. Priya elbiseyi giyer ve yemeğe gelir. Viraj onu güllerle karşılar. Ancak yemekte yaşananlar sonrasında Viraj yine çılgına dönecektir. Zira ne yapıp etse de Priya hiç bir şekilde Janvi'ye benzemiyordur.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.