11 Eylül Masum 173. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kokila ve Savita Arasında Çöp Krizi!

11 Eylül Masum 173. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kokila ve Savita Arasında Çöp Krizi!

Masum dizisinin 11 Eylül Cuma günü ikindi kuşağında yayınlanacak olan 173. bölümün özeti ve tanıtım görüntüleri.

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Dandini festivali sürerken Kokila çıkan olayları yatıştırmaya çalışırken Savita ile Urmila ise ortamı germeye devam ederler. Kokila da Urmila ve Savita ile uğraşırken bir de çocuklar başına bela olmuştur. Çocuklar Kokila'yı depoya kapatıp kapıyı da kilitlerler. Kokila ne kadar bağırsa çağırsa da sesini duyan olmaz.

Kokila depodan çıkış yolunu ararken deponun arka kısmında sigortalardan ateş kıvılcımları çıktığını görür. Eline aldığı sopa ile elektrik kablosunu kesmeye çalışır ancak başaramaz. Neredeyse köşeye sıkışmıştır.

Savita ile Urmila ise festival için gelen tüpleri Bengalli'lerden saklar. Orada Urmila'nın bir sakarlığıyla ortalık alev topuna döner. Diğer tarafta Kokila da zor hal depodan çıkmayı başarır. Elektrik şalterini indirir ve yangın gelişmesini önlemeye çalışır ancak inen şalter Bengallilerin elektriğini kesmiştir. bengalliler oraya geldiğinde Kokila'yı kendi elektriklerini kesmekle suçlar. Kokila ise tüm yaşananları oradakilere anlatınca inceleme sonrasında doğru söylediği anlaşılır ve Kokila'ya teşekkür ederler.

11 Eylül Masum 173. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Modiler konağa dönerler ancak Savita yine rahat durmayacaktır. Evdeki çöplerini alarak Modilerin kapısına dökünce Kokila ile Savita arasında yine bir tartışma çıkar. Gopi'nin önerisiyle belediyeden konteynır çağırılır ve çöp sorunu böylece çözülmeye çalışılır.

Ancak çöp konteynırı Modilerin evinin hemen kapısına konmuştur ve gece Savita da konteynır kapağını açık bıraktığı için sabah Modilerin evi leş gibi kokmaya başlar. Tüm uyanan bu kokudan rahatsız olur. Rashi de gidip savita'nın evindeki misafirlerin terliklerini alarak çöpe atar. Yine bir tartışmanın fitilini ateşler.

Bir süre sonra çöp kokusundan Savita da etkilenerek yere yığılır. Doktor gelip kokudan bu hale geldiğini ve bayıldığını söyler. İlaçlar verir ve bu ilaçlarla düzeleceğini söyler. Savita ne kadar kötü düşünse de Modiler ve Kokila'nın yardımıyla bu sorundan kurtulacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.