11 Eylül Güz Masalı 26. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Temizlikçi Kadını Kovuyor

11 Eylül Güz Masalı 26. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Temizlikçi Kadını Kovuyor

Güz Masalı dizisinin 11 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak olan 26. bölümün özeti ve tanıtımı.

Güz Masalı dizisinin heyecanı devam ediyor. Son bölümde Janvi, Raghav için şikayetini karakola giderek geri çekmiş ve böylece Raghav hapisten çıkmıştı. Bakalım bu bölümde Raghav ile Janvi arasında neler yaşanacak.

Şikayetini geri çektiği için hapisten çıkan Raghav, teşekkür etmek için Janvi'nin çalıştığı iş yerine gider. İş yeri oldukça kalabalıktır ve Raghav orada Janvi'yi aramaya çalışır. Janvi'yi görür ancak onunla nasıl konuşacağını düşünür. Janvi ise Raghav'ı farketmez. Teyze de oraya gelir ve Raghav'ı görünce onunla tartışmaya ve Janvi'yi takip etmekle suçlar. Teyzeden kurtulmak için Raghav oradan ayrılır.

Viraj ise evde Priya'yı görünce hep Janvi aklına gelir. Temizlikçi kadın ise Janvi'nin resmine baktıkça kin güdüyordur. Viraj ile konuşamadığı için ona yazarak bunu anlatmayı düşünür. Kadın kağıt kalem almak için bir giysi dolabını açar ve orada Janvi'nin takılarını görür. Takıların hepsini alır ve denemeye başlar. Tabii Viraj kameradan izlediği için bu durumu görünce hemen eve gelir. Viraj eve gelene kadar temizlikçi kadın da Janvi'nin ölmediğini yazmıştır.

11 Eylül Güz Masalı 26. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Viraj eve geldiğinde Janvi'nin fotoğrafı ile konuşmaya başlar. Senin olan bir eşyaya asla bunu yapmamalıydı, cezası neyse çekecek diye söylenir. Kadın da Viraj'ı duyar ve korkmaya başlar. Kadın hemen Viraj'a çay yapayım mı diye sorar Viraj ise eğer yaşarsan yaparsın diye söylenir. Biraz sonra Viraj kadını evden kovar. Kadın evden gitmeden kağıdı da yere düşürür. Kadın evden gider ancak kağıt evde yerde duruyordur. Bakalım Viraj bu kağıdı bulabilecek mi?

Bu arada Janvi de eve bugün tek dönmek zorundadır. Yolda karşıdan karşıya geçmeye zorlanır. Raghav da oralardadır ve Janvi'ye yardım etmek ister. Janvi onu görünce korkar, nereden çıktığını merak eder. Raghav Janvi'ye yardım ederek onu karşıya geçirir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum