10 Eylül Perşembe Güz Masalı 25. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj, Janvi'nin Yaşadığını Öğreniyor Mu?

10 Eylül Perşembe Güz Masalı 25. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj, Janvi'nin Yaşadığını Öğreniyor Mu?

Güz Masalı dizisinin 10 Eylül Perşembe akşamı yayınlanacak olan 25. bölümün geniş özeti ve tanıtım videoları.

Güz Masalı dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bir önceki bölümde Viraj'ın evine gelen temizlikçi kadın Janvi'nin resmini görünce onu bir yerlerden anımsamıştı. Bu Resmi aklından bir süre çıkaramaz hatta acaba Viraj'a bununla alakalı bir şey de soracak olabilir mi?

Janvi ise yeni girdiği işinde biraz zorluk yaşamaktadır. Gelen tüm erkek müşterilerden korkar ve o korkuyla müşterilerin yüzüne de bakamıyordur. Janvi'nin bu durumundan yararlanmak isteyen birisi parayı ödemeden kaçmaya çalışır ancak patrona yakalanır. Janvi ile ev sahibi kadın eve dönüşte alışverişlerini yaparlar ve taksiye binerler. Taksinin peşinden Raghav koşmaya başlar. Ne kadar taksi hızlansa da Raghav'ın inadı da bir o kadar fazladır. Polisi ararlar ve polis gelir Raghav'ı yakalar. Raghav ise Janvi pazarda telefonunu düşürdüğü için onu vermek için koştuğunu söyler.

Viraj tarafında ise artık normal hayata dönmek için ilk adımlar atılmaya başlanır. Viraj spora başlar. Bu arada temizlikçi kadın da çöpte bulunan gazeteden Janvi'nin ölüm haberini okuyordur. Kadın uzunca düşününce otobüs terminalindeki kadının bu kadın olduğunu anlar ve bunu patrona söylemeliyim der. Ancak Viraj zaten bu kadını insan yerine koymuyordur.

10 Eylül Güz Masalı 25. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Janvi halen daha Raghav'ın etkisinden kurtulamaz ve eğer gerçekten telefonu geri vermek için koşup geldiyse ona haksızlık yaptım diye düşünür. Ev hanımı ise kimsenin bir telefon için bu kadar koşmayacağını söyler.

Viraj'ın evinde temizlikçi kadın her şeyi anlatmaya karar verir. Viraj'a kapısının ölmediğini ve onu otobüs terminalinde Delhi'ye giden bir otobüse binerken gördüğünü söyler. O kadın ölmedi muhtemelen sizi terk edip kaçtı diyerek bombanın pimini çeker. Ancak bu sırada Viraj'ın kucağında kulaklık olduğundan duyamamıştır ve kadını konuşurken gördüğü için onu azarlayacaktır. Kadın da sırf Janvi yüzünden azar yediği için Janvi'ye iyice kinlenmiştir. Bir gün herkes senin yaşadığını bilecek der.

Raghav ise hapisten çıkar. Polis ona bir kızın şikayetini geri çektiği için buradan kurtulduğunu ancak sonraki karşılaşmalarında uzunca sürede içerde kalacağını ona söyler.

Viraj'ın yanına onunla aynı işte çalışan adamın kızı gelir ve konuşmaya başlarlar. Viraj'a müzik okulunda okuduğunu söyler. Viraj da ondan şarkı söylemesini isteyince kız ona Janvi'nin söylediği şarkıyı söyler. Viraj o şarkıyı duyunca ifadesi değişecek ve biraz da kızacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.