1 Eylül Masum 163. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Hapisten Çıkar

1 Eylül Masum 163. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Gopi Hapisten Çıkar

Masum dizisinin 1 Eylül Salı günü yayınlanacak olan 163. bölümün özeti ve detaylı tanıtım görüntüleri.

Masum dizisinde heyecan devam ediyor. Önceki bölümün son sahnelerinde Urmila'nın sabote edip bozduğu turşuları Gopi bilmeden öğrencilere verince zehirlenme yaşanmış ve Gopi bu nedenle tutuklanma riski ile karşı karşıya kalır. Polisler Modi konağına gelirler ve Gopi'yi tutuklayacaklarını söylerler. Her ne kadar Modiler bu kararı kabul etmeseler de polisler Gopi'yi alıp nezarete atarlar. Rashi de bu olaylar kendisiyle annesi yüzünden olduğu için oldukça üzülür.

Nezarete alınan Gopi'ye Kokila üzülmemesini ve onu oradan çıkarmak için her şeyi yapacaklarını söyler. Koila Rashi'yi de yanına alarak hastaneye gider ve çocukların durumunu öğrenir. Ahem de Gopi'nin turşusundan örnek alır ve test için gönderir. Bu arada Gopi'nin iyilik hali hapiste de devam eder ve oradakilerin sorununu da çözmek için neredeyse bir iyilik meleği olmuştur.

Kokila ile Rashi ise yaptığı çalışmalarda iyi bir sonuç elde edecek bilgiler bulur. Kokila, aşçıların bozuk yemekleri yaptıklarını itiraf ettiklerini duyar. Ayrıca aşçıların yemek yaptığı yemekhane de oldukça kirlidir.

Masum 163. bölüm özeti içerisinde Rashi annesi Urmila'yı arayıp ona durumu anlatır ve artık Gopi'nin turşularını çalmaya yardım etmeyeceğini söyler. Ancak Urmila bu kararı pek beğenmez çünkü sıcak para oldukça tatlı gelir.

Sonraki gün ise Kokila, edindiği delilleri göstermek için karakola giderler. Aşçıların yaptıklarını anlatır. Aşçılar önce itiraz etseler de Kokila çekmiş olduğu ses kaydını dinletince suçlarını kabul etmek zorunda kalırlar. Bu arada Gopi'nin turşuları üzerinde yapılan testlerin sonucu da gelmiştir ve oldukça temizdir. Polisler de haliyle Gopi'yi hapisten çıkarırlar.

1 Eylül Salı Masum 163. Bölüm Özeti ve Tanıtımı

Gopi hapisten çıkmayı reddeder ve orada kalan mahkumların çok kötü şartlarda yaşadığını, sağlıksız yemeklerle beslendiklerini söyler. Bu durum düzelene kadar kendisinin de hapiste kalacağını söyler. Rashi her ne kadar Gopi'yi ikna etmeye çalışsa da başaramaz. Kokila da Gopi'ye destek olur ve o da kendisini hapsin içine atar.

1 Eylül Masum özeti devamında polisler de sonrasında bu durumu kabul etmek zorunda kalır ve bunu düzelteceklerini söylerler. Gopi polislerden izin alarak karakolun mutfağına girer ve mahkumlar için yemek pişirir. Polisler dahil herkes yemeği çok beğenirler ve artık mahkumların çok daha iyi standartlarda besleneceklerinin sözünü Gopi'ye verirler.

Gopi ile birlikte Modi ailesi konağa döndüğünde Kokila, Gopi ile Rashi'ye sari hediye eder. Rashi hediyelerden birisinin kendisine alındığından haberi yoktur ve onu manipüle etmeye çalışır. Sarilerin birisine kaşıntı yapacak toz döker.

Kokila sarileri getirir ve Rashi'ye de birisini verir. Rashi elbiseyi giymek istemese de Hetal onu ikna eder. Rashi elbiseyi giyer giymez uyuz gibi kaşınmaya başlar. Kendi kazdığı kuyuya düşmüştür. Sariyi giyen Gopi'yi gören Ahem, onun güzelliğine yeniden mest olur.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.