1 Eylül Güz Masalı 17. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Tedavi Olacak

1 Eylül Güz Masalı 17. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Viraj Tedavi Olacak

Güz Masalı dizisinin 1 Eylül Salı akşamı yayınlanacak olan 17. bölümün özet görüntüleri ve tanıtımı.

Güz Masalı dizisinde heyecan zirvede. Viraj evden ofise gitmek için ayrılır ancak kısa süre sonra geri döner. Evde Janvi ile Gita oturuyordur. Janvi'ye kendisini eskiden olduğu gibi yolcu etmesini ister ve Janvi'ye sarılır ancak Janvi bu isteği reddeder.

Viraj'ın annesi Gita, evde koltuğun altında babaannenin edindiği belgeleri bulur ve Janvi'ye gösterir. Ancak Janvi içeriğini incelemek istemez. Yeterince sıkıntılı şeyler öğrenmiştir ancak Gita ona babaannen bunları bulmak için neler yaşadı deyince dosyaları incelemeye başlar. Dosya arasında doktorun numarasını bulur ve Gita ile o doktoru bulmaya karar verirler.

Janvi ile Gita doktora ulaşırlar ancak doktor babaannenin başına gelenleri öğrenmiş olduğundan oldukça tedirgin hisseder. Janvi'ye babaannesinin yanına geldiğini söyler. Viraj'ı tedavi için ikna etmesi gerektiğini söyler ancak bu çok zor olacaktır. Bunu da Janvi'den başka kimse başaramayacaktır. Bu arada ofisten evi kamera ile gözetleyen Viraj, Janvi'nin doktorla görüştüğünü öğrenince hemen işten çıkar ve eve doğru yol alır. Eve girdiğinde Gita ile Janvi halen daha telefonla konuşuyorlardır. Janvi'nin elinden telefonu kapan Viraj, telefonu yere fırlatır ve hiç birşey demeden odasına çekilir.

1 Eylül Salı Güz Masalı 17. Bölüm Özeti

Janvi bu saatten sonra Viraj'ı tedavi ettirmekten başka hiçbir şey düşünemez. Odaya girer ve Viraj'a tedaviden bahsedince Viraj çılgına döner. Viraj ben delimiyim diyerek ortalığı birbirine katar. Janvi'ye hakaretler yağdırırken araya Gita girer. Ancak Janvi Viraj'ın üzerine daha çok gitmeye çalışır. Evde kendisine Viraj'ın bir eşya gibi davrandığını söyler. Viraj Janvi'nin dizine yatarak onu terk etmemesini ister. Janvi ise evlilik kolyesini çıkarır. Viraj ise o anda o kolyeyi geri tak deyip duracaktır.

Janvi ağlamaya başlar ve kararlılığını artık göstermelidir. Viraj ise son hamlesini yapar ve namlunun ucuna kolyeyi koyarak kendisine doğrultur Ama Janvi yine bir şey söylemez. Sinirlenen Viraj evden çıkar. Viraj evden çıkınca kapıda doktorla karşılaşır ve doktora Janvi'yi çok seviyorum diyerek tedaviyi kabul eder. Bu arada doktor da Janvi'ye artık rahat olmasını söyler.

Güz Masalı 17. bölüm özeti içerisinde tedavi günü gelir. Viraj ilk gün Janvi'nin de yanında olmasını ister ve doktor da bunu kabul eder. Doktorun sorduğu sorulara cevap vermez ve odadan ayrılır. Janvi çok üzülse de doktor ona bu ilk günler böyle olabilir diyerek ümit verir.

Janvi artık evde Viraj'a ilaçları vermeye çalışır ancak Viraj çocuk gibi ilaçları reddeder ve ilaç şişelerine vurup parçalamak ister.

Editörün Seçtikleri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.