Mobil

LG W Serisi Akıllı Telefonlar Geliyor

LG W akıllı telefonları posterler ortaya çıktı. LG W nasıl bir seri olacak? Telefonların özellikleri belli mi?

Akıllı telefon konusunda çok fazla ön plana çıkmayan markalardan biri olan LG, yeni akıllı telefon modellerini geliştirmeye devam ediyor. Genelde amiral gemisi akıllı telefon modellerinde yaşanan yarışa katılan marka, şimdi ise orta segment akıllı telefonlar için yarışa katılmaya hazırlanıyor. LG W serisi için hazır olun.

LG W Nasıl Özelliklerle Gelecek?

Yeni akıllı telefonlar için ilk bilgiler bugün ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre LG W akıllı telefonları beklenenden daha çok ilgi çekecek modeller olacak. Öyle ki yeni akıllı telefonların tamamen yenilenmiş seriler olması bekleniyor.

LG W serisi olarak gelmesi beklenen yeni akıllı telefonların orta segment modeller olmasının yanında bu modellerin uygun fiyatlı seriler olduğunu da görmek mümkün olacak. Telefonların uygun fiyatlı modeller olmasına karşın özelliklerinin tatmin edici şekilde arttırılması bekleniyor.

Söz konusu akıllı telefonlarda 3’lü arka kameranın bulunduğunu görmek mümkün olacak. Yayınlanan afiş görsellerine göre üst üste sıralı bir şekilde gelen üç arka kamera göreceğiz. İlk iki kamerada ana kamera ve geniş ekranlı bir kamera kullanıldığını göreceğiz.

LG W

Kırmızı çerçeveli üçüncü kamera kısmında ise derinlik algısı sensörünün kullanılması bekleniyor. Tasarım olarak da yenilenecek olan akıllı telefonların ön kısımda da çentik alanına yer verdiğini göreceğiz.

Şu an için bu modellerin fiyatı konusunda net bilgiler ortaya çıkmış değil ancak yapay zeka destekli bir model olacak olması, sınıfı için iyi bir serinin geleceğini işaret etmekte. Yeni akıllı telefonlar için siyah, mavi ve yeşil renk seçeneklerinin de sunulacağını ekleyelim.

Bunun dışında nasıl teknik özelliklere yer verileceği ise şu an için ortaya çıkmış değil. Bu konuda yeni detayları bekliyoruz.

Etiketler

Hakan ŞENER

1988 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı