Mobil

LG V60 ThinQ Arka Kapağı Görüntülendi

LG V60 ThinQ akıllı telefon modeli için arka kapak görseli ortaya çıktı.

Akıllı telefon satışlarında ciddi bir sorun yaşayan LG, son yıllarda bu konuda bir düzenleme yapmış ve amiral gemisi akıllı telefon modellerine yapay zeka artısını eklemişti. Markanın yeni akıllı telefonları için sunmuş olduğu yapay zekalı kameralar bir hayli dikkat çekmişti ve satışların da yükselmesini sağlamıştı.

Fakat hala istediğini alamayan LG’nin bu kez LG V60 ThinQ modeliyle kendisini gösterdiğini görmek mümkün olacak. Nasıl bir akıllı telefonla karşı karşıya kalacağımız konusunda ise yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonların arka kapak tasarımı ortaya çıktı. Nasıl bir tasarım sunulacağı konusunda önemli detayların paylaşıldığı kapak görsellerinin detaylarından söz edelim.

LG V60 ThinQ Çoklu Arka Kamera ile Gelecek

Arka kapak görsellerine baktığımız zaman LG V60 ThinQ akıllı telefonlarının yan yana kamera düzeniyle geldiği görülecek. Marka logosunun hemen üzerinde yer alacak olan kamera alanı yan yana 4 kameranın geleceği görülüyor.

LG V60 ThinQ

Geniş bir arka kapak alanının kullanılacağı akıllı telefonun önce nasıl bir tasarım sunacağı konusunda ise net bilgiler yok. 5G destekli bir telefon olması LG V60 ThinQ modelini de öne çıkaracak. Yeni serinin tanıtımının yapılmasının ardından bu detaylar için bilgiler de kesinleşmiş olacak.    

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı