Mobil

LG V60 Tasarımı Ortaya Çıktı

LG V60 akıllı telefon modeli için yeni görseller ortaya çıktı.

LG akıllı telefon pazarında hızlanmaya başladı. Marka çok kısa bir süre önce yeni orta segment akıllı telefon modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Sektöre adata geri dönüş yapan markanın K serisi akıllı telefonlarından sonra şimdi ise gündemde LG V60 akıllı telefonu bulunuyor.

Tasarımının nasıl olacağı konusunda önemli detayları ortaya çıkan yeni seri akıllı telefonların hangi işlemci modeliyle geleceği konusunda da çok önemli bilgiler ortaya çıktı.

LG V60 Tasarımı Nasıl Olacak?

Şu an için sızdırılan görseller yeni akıllı telefonların çentikli bir ekran tasarımıyla beraber geleceğini gösteriyor. Üst kısımda çentikli bir ekran tasarımı kullanacak olan markanın, alt kısımda ise çerçeve yapısı öne çıkacak.

LG V60

Hem yanlardan hem de alt kısımdan ince çerçevelerin kullanılacağını ve düz bir ekran yapısına yer verileceğini görüyoruz. Telefonun ekran tasarımı dışında en çok dikkat çeken özelliği mikrofonları olacak. Benzer modellerden farklı olarak bu seride 4 mikrofona yer verilecek.

Snapdragon 865 serisi işlemcilerin kullanılmasını beklediğimiz akıllı telefonun RAM kısmında ise 8 GB RAM kullanılmakta. Bunun dışında telefonun daha ne gibi özellikleri olacağını zaman gösterecek. Muhtemelen 4 arka kameralı yeni bir amiral gemisi serisi akıllı telefon modelini göreceğiz.  

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı