Mobil

LG Stylo 5 Kısa Süre Sonra Tanıtılacak

LG Stylo 5 akıllı telefonları için render görselleri ortaya çıktı. LG Stylo 5 akıllı telefonları ne zaman tanıtıma çıkacak? LG Stylo 5 özellikleri neler olacak? İşte netlik kazanan detaylar.

“V” ve “G” serisi akıllı telefon modelleriyle kendisini kanıtlayan markalardan biri olan LG, bir yandan akıllı telefon satışlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yaparken bir yandan yeni seriler sunmaya hazırlanıyor. Markanın bundan sonraki akıllı telefon modelinin ise LG Stylo 5 olması bekleniyor.

Samsung’un Note serisi akıllı telefonlarında olduğu gibi akıllı kalem desteğiyle beraber gelmesi ve oldukça geniş bir ekran panelli kullanmasıyla öne çıkan akıllı telefonların, devam serisi olarak göreceğimiz LG Stylo 5 modelinin görselleri de paylaşılmış durumda.

LG Stylo 5 Nasıl Bir Telefon Olacak?

LG Stylo 5 için paylaşılan render görselleriyle beraber tam olarak nasıl bir akıllı telefon modeliyle karşı karşıya kalacağımızı görmüş olduk. Görsellere baktığımız zaman yine çerçeveli bir akıllı telefonun sunulacağını görüyoruz. Hem üst kısımda hem de alt kısımda yer alan çerçeveler, belirgin şekilde öne çıkmış durumda.

Yan kısımlarda ise neredeyse tamamen çerçevesiz bir yapı sunulduğunu söylemek gerekiyor. Üst kısımda yer alan çerçeve alanının içerisinde çeşitli sensörlerin ve ön kameranın kullanıldığını da ekleyelim.

Ön kısımda yer alan bu detayların dışında, arka kısımda ise hemen hemen eski modelin yapısının korunacağı görülüyor.

LG Stylo 5

LG Stylo 5 arka kısımda tek bir arka kamera kullanılacak. Ortalanmış bir kamera alanı içerisinde yer alan tek bir arka kameranın hemen altında ise flaş ışığının yer aldığını görmek mümkün olacak.

Bunun dışında kamera alanının hemen altında ise parmak izi sensörlerinin bulunduğunu göreceğiz. Parmak izi sensörlerinin yerinin de değiştirilmemiş olduğu görülüyor.

Ortalanmış olan parmak izi sensörlerinin dışında herhangi bir farklı nokta olmadığını da belirtelim. Tüm bu özelliklerle beraber LG Stylo 5 akıllı telefonlarının tanıtım tarihi ise 15 Temmuz olarak gösteriliyor. 15 Temmuz tarihinde tanıtım yapılacak olursa, yeni detayları paylaşacağız.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı