Mobil

LG G8 ThinQ Fiyatları Belli Oldu

LG G8 ThinQ akıllı telefonlarının fiyatı açıklandı. LG G8 ThinQ fiyatları nasıl?

Amiral gemisi akıllı telefon rekabetinde istediğini tam olarak alamayan LG, son yıllarda yeniden atağa geçmeye başladı. Markanın LG G7 ThinQ modelinden sonra yapay zeka konusunda yeni bir adım attığını ve artık amiral gemisi akıllı telefon modelleriyle yarışabilecek seriler sunduğunu gördük. LG G8 ThinQ ise bu modellerin devam serileri oldu.

LG G8 ThinQ Fiyatı Nasıl?

Büyük beklentiler içerisinde tanıtılan LG G8 ThinQ akıllı telefonlarının, hem işlemci hem de kamera anlamında yeni nesli yakalaması, gözleri bir kez daha LG markasına çevirmişti. Özellikler bir yana en çok merak edilen konu ise yeni akıllı telefonların fiyatlarının nasıl olacağı olmuştu. Tanıtım sırasında bu konuda bir açıklama yapılmamıştı. Merakla beklenen fiyatlar için sonunda açıklama geldi.

Özellikleri fark yaratan serinin fiyat kısmında da 820 dolar gibi bir karşılığı olacağı açıklandı. Etiket fiyatının 820 dolar olması, markanın bu alanda diğer rakipleriyle mücadele edebileceğini gösteriyor.

Ülkemizde de 4-5 TL bandında satışa çıkmasını beklediğimiz akıllı telefonun diğer versiyonları için de henüz bir fiyat açıklaması gelmedi. Fiyatlardan söz ettikten sonra, dilerseniz teknik özellikleri de hatırlayalım.

LG G8 ThinQ

Bahsettiğimiz modelde 6.1 inçlik OLED panel bulunuyor. LG ekran üretimi gerçekleştiren markalardan biri olduğu için OLED ekran panellerinde de istenen başarı elde edilmiş durumda. Çözünürlük değeri kısmında sunulan 2160 X 1440 piksel değeri de bunun en büyük kanıtı olarak gösterilebilir.

Teknik kısma geçtiğimiz zaman ise amiral gemisi modellerini görüyoruz. Snapdragon 855 işlemcilerini kullanan akıllı telefon, 6 GB RAM bellek miktarıyla geliyor ve yüksek performans değerlerine ulaşabiliyor.

Kamera kısmında çift kamera kurulumunun devam ettiğini görüyoruz. Bu modelde de 12 MP ana kamera ve 16 MP değerinde geniş açılı kameraya yer veriliyor. Ayrıca ön kısımda da 8 MP değerinde bir selfie kamerası var.

Tüm bu özelliklerle beraber LG G8 ThinQ akıllı telefonlarının ne kadar satış elde edeceği merak konusu. Öyle ki marka bir süredir akıllı telefon sınıfında istediğini alamıyor.  

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı