Mobil
Trend

LG Amiral Gemisi LG G9 İle Kullanıcıların Karşısına Çıkıyor

Pazar payını Çinli şirketlere kaptıran ve kısa süre içerisinde çok kan kaybeden LG, yeni amiral gemisi G9 ile tekrardan çıkış yakalamak istiyor. OnLeaks’in paylaştığı görsellere göre LG G9’un tasarımı LG V60 ThinQ ile neredeyse aynı. 

MWC 2020 etkinliğinde tanıtılacak LG V60 ThinQ kullanıcılarda heyecan yaratırken bu sefer de G9 ile alakalı bir sızıntı ortaya çıktı. OnLeaks tarafından paylaşılan görsellere göre cihaz, tanıtımı yeni yapılan V60 ThinQ ile benzer bir tasarıma sahip.

LG’den Birbirine Benzer Tasarımlar 

Yeni amiral gemileri ile akıllı telefon pazarında tekrardan ait olduğu yere ulaşmak isteyen LG, yeni amiral gemilerinde tasarım açısından benzer çizgiler kullanıyor. Planlı bir politika olarak düşünülen bu durum hakkında LG yöneticileri henüz resmi bir açıklama yapmış değil.

LG G9 Özellikleri Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

LG’nin yeni amiral gemisi G9 ile alakalı bilgiler yavaş yavaş gelmeye devam ediyor. Telefonun parmak izi okuyucusu ekranın ön kısmına taşınırken arka tarafta da dörtlü kamera kurulumundan bahsetmek mümkün. Ayrıca 6.7 inç olması beklenen ekranın alt kısmında USB-C portu ve 3.5 mm kulaklık girişi olduğunu da ifade edebiliriz.

Önümüzdeki ay tanıtılması planlanan ve MWC etkinliğinde kullanıcıların karşısına çıkması beklenen LG G9 ile alakalı gelen bilgiler şimdilik bu kadar. 

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı