Mobil

Lenovo Z6 Pro Video Ortaya Çıktı

Lenovo Z6 Pro akıllı telefonları için yeni bir video yayınlandı. İşte iddialı Lenovo Z6 Pro modelleri.

Oyun odaklı bir akıllı telefon modeli olması beklenen Lenovo Z6 Pro akıllı telefonları için detaylar gelmeye devam ediyor. Çok kısa bir süre sonra resmi olarak tanıtılmasını beklediğimiz Lenovo Z6 Pro akıllı telefonlarının nasıl özellikleri olacağına ilişkin paylaşımlarda yapılmaya devam ediyor.

Resmi görsellerin ardından bu kez yeni akıllı telefonların videolarının paylaşıldığını gördük. Paylaşılan yeni videoyla beraber Lenovo Z6 Pro akıllı telefonlarının tasarımı da net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Hatta telefonların teknik özelliklerine ilişkin detayların da paylaşıldığını belirtelim.

Lenovo Z6 Pro Nasıl Teknik Detaylara Sahip Olacak?

Yeni akıllı telefonlar oyun odaklı modeller olarak öne çıkacak. Buna karşın kamera kısmında da fark yaratan modellerden söz edeceğiz. Üst üste sıralanmış olan 4 arka kameranın kullanıldığını görmek mümkün olacak. Kamera kısmında dikkat çekecek olan akıllı telefonların işlemci kısmında ise Snadragon 855 serisine sahip olduğunu görmek mümkün olacak.

Qualcomm’un en başarılı işlemci serisi olarak karşımıza çıkan Snapdragon 855 işlemcileriyle beraber amiral gemisi akıllı telefon özelliklerini yansıtacak olan modelin, 12 GB RAM bellek gibi çok iddialı bir RAM bellek miktarının olması da bekleniyor.

Sadece bu özellikler bile ne kadar iddialı bir akıllı telefon modeli göreceğimizin kanıtı. Fakat sadece bunun yeterli olmayacağını da ekleyelim.

Öyle ki Lenovo Z6 Pro telefonunun kamera kısmında da fark yaratan bir model olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Öyle ki telefonun 4 arka kamerası bulunacak ve üst üste sıralı olan 4 arka kamera ile 100 MP sunulacak.

Bu değer bile Lenovo’nun fark yaratmasına yetecek gibi duruyor. Hyper Vision teknolojisi olarak karşımıza çıkmasını beklediğimiz özel bir teknolojiyi de sunacak olan Lenovo Z6 Pro akıllı telefonlarının, ekranda parmak izi sensörü gibi artılarla beraber ne kadar fiyatla satılacağı konusunda net bilgi ise bulunmuyor. Bunun için kısa süre sonra yapılmasını beklediğimiz tanıtımı görmemiz gerekecek.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı