Mobil
Trend

Lenovo Z6 Pro Tanıtım Tarihi Netleşiyor

Lenovo Z6 Pro akıllı telefonları için basın görselleri ortaya çıktı. Lenovo Z6 Pro ne kadar iddialı bir seri olacak?

Lenovo, amiral gemisi akıllı telefon modellerinde çok iddialı olan markalardan birisi değil. Amiral gemisi akıllı telefonlar yerine, uygun fiyatlı akıllı telefonlar sunmayı tercih eden markanın ara ara amiral gemisi akıllı telefon modelleri de tanıtılıyor. İşte bunlardan birisinin Lenovo Z6 Pro modeli olması bekleniyor.

Sistem özellikleri ve tasarımıyla dikkat çekmesini beklediğimiz yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda da bazı bilgiler ortaya çıkmış durumda.

Lenovo Z6 Pro Ne Zaman Geliyor?

Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihinin çok yakın olduğu iddia edildi. Basın görsellerinin paylaşıldığı serinin, basın görselleriyle beraber 27 Mart tarihinde tanıtılacağı açıklandı.

Markaya yakın kaynaklar tarafından gelen bu bilgi henüz net değil. Yani tanıtım tarihi beklendiği gibi 27 Mart olmayabilir. Bunlar için Lenovo tarafından resmi bilgilerin paylaşılması gerekiyor.

Lenovo Z6 Pro

Basın görsellerine ve genel değerlendirmeye baktığımız zaman ise söz konusu akıllı telefonların kamera odaklı modeller olacağı görülüyor. Özellikle arka kamera kısmında çok daha gelişmiş bir seriye yer verilmesi bekleniyor.

Çift kamera ya da üçlü arka kamera kullanacak olan Lenovo Z6 Pro akıllı telefonlarının, ön kamera kısmında da yenilikçi bir seri olması bekleniyor. Her iki kamera için de yapay zeka desteği gelecek.

Lenovo Z6 Pro

Şu an için yapay zeka desteği ve kameraların teknik özelliklerinin neler olacağı konusunda bir bilgi yok. Beklentilerin amiral gemisi bir model olması, bu konuda iddialı bir serinin geleceğini işaret ediyor.

Kamerayı bir kenara bırakıp teknik özelliklere geçtiğimiz zaman ise Snapdragon 855 işlemcileriyle karşılaşacağımızı düşünüyoruz. Yeni nesil işlemciler amiral gemisi serisinin performans olarak da öne çıkmasını sağlayacak. Ayrıca bu işlemciler sayesinde Lenovo Z6 Pro kamera konusunda da daha iyi bir teknoloji sunmuş olacak.

Hem daha hızlı hem daha iyi bir tasarıma sahip hem de çok daha iyi kameraları bulunmasını beklediğimiz Lenovo Z6 Pro akıllı telefonlarının 27 Mart tarihinde tanıtılmasının ardından detayları paylaşacağız. Tek model yerine iki farklı model gelmesinin de mümkün olduğunu ekleyelim.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı