Oyun

Lenovo Z6 Pro için Çıkış Tarihi Açıklandı

Lenovo Z6 Pro modeli için çıkış tarihi açıklandı. İşte çıkış tarihi ve yeni görseller.

Oyun odaklı akıllı telefonlara sürekli yeni modeller katılmaya devam ediyor. Bu alanda birçok markanın çalışma yaptığını ve oldukça güçlü telefonlar sunduğunu da biliyoruz. İşte bu markalardan biri olma yolunda çalışmalarına devam eden Lenovo’nun, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının da oyun odaklı bir seri olacağı gündemde. Lenovo Z6 Pro adıyla gelecek olan serinin ne zaman satışa çıkacağı da ortaya çıktı.

Lenovo Z6 Pro Ne Zaman Geliyor?

Doğrudan Lenovo tarafından paylaşılan resmi bilgilere göre Lenovo Z6 Pro akıllı telefonlarının çok kısa bir süre sonra resmiyet kazandığını göreceğiz. Paylaşımlara bakacak olursak telefon, 23 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek. Tanıtımın yapılacağı ve tanıtımın hemen sonrasında da satışların başlayacağı belirtiliyor.

Bu ay içerisinde satışa çıkacağı resmiyet kazanan Lenovo Z6 Pro modeli için yeni bir görsel yayınlandığını da ekleyelim. Yine marka tarafından yayınlanan görsel, telefonun tasarımını bir nevi ortaya çıkarıyor. Görsele göre ekran kısmında çerçevesiz bir akıllı telefon göreceğiz.

Lenovo Z6 Pro

Alt kısımda çok ince çerçeveler kullanılacak ve üst kısımda da ekstra bir kamera alanı bulunmayacak. Oyun odaklı bir seri olacağını Legion logosundan gördüğümüz telefonun, Snapdragon 855 işlemcilerinin overclocklu bir versiyonunu kullanacağı da yine gelen bilgiler arasında. Bu demek oluyor ki çok güçlü bir akıllı telefon karşımızda olacak.

Ayrıca söz konusu akıllı telefonların HyperVision kamera teknolojisi de öne çıkacak. 100 MP değerinde bir lens kullanılıyormuş gibi gözükecek olan yeni teknolojinin makro ve ağır çekim videolar çekmeye izin vereceğini de ekleyelim.

Oyun odaklı serinin geri kalan tüm özellikleri için tanıtımı beklemek gerekiyor. Tanıtımın hemen arkasından sistem özellikleri için bilgileri paylaşacağız. Ayrıca tasarım konusunda da tüm detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı