Bilgisayar

Lenovo Tab M7 Tanıtıldı – Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Tab M7 modeli için tanıtım yapıldı. Lenovo Tab M7 fiyatıyla öne çıkacak.

Akıllı telefonların tanıtılmasının ardından tablet konusunda da yeni modellerini tanıtması beklenen Lenovo, beklendiği gibi yeni tablet modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Markanın yeni tanıttığı model Lenovo Tab M7 modelli olarak açıklandı.

Yeni tablet modelinin özelliklerinin neler olacağı bir yana, tasarım konusunda merakla beklenen bir detayda ortaya çıkmış oldu. Buna göre tabletin arka kısımda çok daha geniş bir kamera yer alacak. Ön kısımda ise oldukça geniş bir çerçeve bulunduğunu da ekleyelim.

Lenovo Tab M7 Fiyatı ile Dikkat Çekecek

Yeni tablet modelinin ilk olarak fiyatıyla öne çıktığını görmek mümkün olacak. Tabletin ekran boyutu 7 inç olarak açıklandı. WSVGA ekrana sahip olan yeni tablet modelinin HD çözünürlük değeri bulunuyor. Ekran kısmında standartların üzerine çıkmayan tablet modelinin içerisinde MediaTek işlemcileri yer alıyor.

MediaTek MT8765B serisi işlemcileri kullanan tablet, 1.3 GHz saat hızı sunuyor. Yine RAM kısmında da standart bir değer karşımıza çıkıyor.

Lenovo Tab M7

RAM kısmında 1 ile 2 GB olmak üzere iki farklı versiyon sunulmakta. Hem arka kısmında hem de ön kısmında 2 MP değerinde kamera kullanan Lenovo Tab M7, kamera kısmında da standartların üzerine çıkmıyor.

Kids Mode 3.0 olarak bilinen bir de çocuk moduna sahip olan tablet serisinin fiyatı kısmında ise 99 Euro açıklaması yapıldı. 109 dolar satış fiyatı serinin öne çıkan detayı.  

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı