Mobil

Lenovo A6 Note Detayları Ortaya Çıktı

Lenovo A6 Note tasarımı ortaya çıktı. Ekran kısmında çentikli ekran tasarımı kullanılacak.

Uygun fiyatlı akıllı telefonlar için iyi örneklerden biri olması beklenen Lenovo A6 Note akıllı telefonları için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Lenovo tarafından sunulacak olan akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı bir yana, yeni akıllı telefonlar için detaylarda sürekli olarak gelmeye devam ediyor.

Son olarak Lenovo A6 Note akıllı telefonlarının tasarımını ortaya koyan bir görsel yayınlandı. Teknik çizimlerle beraber yayınlanan görseller, telefonların tasarımının nasıl olacağını da ortaya çıkarmış oldu. Tasarımın netlik kazanması beklenen akıllı telefonların beklenen tasarımından söz edelim.

Lenovo A6 Note Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Söz konusu akıllı telefonların tasarım kısmında çentik alanına yer vereceği görülüyor. Sadece ön kameranın bulunduğu bir çentik alanıyla beraber gelecek olan akıllı telefonların alt kısımda bir çerçeve alanı sunduğunu göreceğiz.

Arka kısımda da Lenovo A6 Note akıllı telefonların standart bir seri olduğunu görmek mümkün olacak.

Lenovo A6 Note

Köşeye konumlandırılacak olan çift kameranın hemen altında bir de flaş ışığı bulunacak. Kamera alanının dışında arka kapak kısmına taşınmış olan parmak izi sensörlerini göreceğiz.

MediaTek P22 işlemcileri, 3 GB RAM bellek miktarı gibi uygun fiyatlı akıllı telefon özelliklerinin öne çıkması beklenen serinin daha ne gibi özellikler sunacağı konusunda detayları tanıtımla beraber alacağız. Tanıtımın sonrasında detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı