Oyun

LEGO Star Wars Battles Oyunu Geliyor

LEGO Star Wars Battles mobil oyunu geliyor. Oyun 2020 yılında çıkacak.

Mobil platformlar için sunulan oyunlar çok değişti. Artık çok daha iddialı grafiklere sahip ve çok iddialı bir oynanış yapısıyla dikkat çeken oyunlar görüyoruz. Bu oyunlara yeni bir örnek daha katılacak. Bu kez LEGO Star Wars Battles isimli yeni bir oyunun gelmesi bekleniyor.

TT Games Brighton tarafından geliştirildiği açıklanan LEGO Star Wars Battles, iddialı mobil oyunlardan biri olacak. iOS ve Android platformları için yayınlanacak olan oyunun tüm Star Wars karakterlerini de barındırması bekleniyor. Özellikle filmlerde yer alan ana karakterleri görmemiz mümkün olacak.

LEGO Star Wars Battles Nasıl Bir Oyun Olacak?

Popüler karakterleri barındıracak olan oyunun, birebir bir yapısı bulunacak. Strateji tabanlı bir oyun olmasının beklendiği yapımda, karanlık ya da aydınlık taraftan birini seçeceksiniz.

Karanlık ya da aydınlık taraftan birini seçtikten sonra, kendi kulenizi geliştirmeniz ve kulenizi savunmanız gerekecek. Ana amaç kendi kulenizin geliştirilmesi ve savunulması olacak ancak rakibin kulesini yok etmek de yine oyunun amaçları arasında yer alacak.

LEGO Star Wars Battles

Kuleleri inşa edip, yine kuleleri ele geçirmek üzerine kurulu olacak olan yapımın tamamen ücretsiz sunulduğunu görmek mümkün olacak. Her ne kadar ücretsiz olsa da yapımın diğer oyunlar gibi oyun içi satın alımları destekleyeceği ve ana gelirini de bu şekilde elde edileceği söyleniyor. 2020 yılında hem iOS hem de Android için yayınlanması beklenen oyunun nasıl karşılık bulacağı merak konusu.     

Etiketler

Turan YALÇIN

1997 İstanbul doğumluyum. Okan Üniversitesi Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri bölümü öğrencisiyim. Ulusal bir gazetenin internet sitesinin teknoloji alanında 3 yıldır, Yorumla.Net ailesinde ise 2019 yılının ilk aylarından itibaren haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir Yorum

  1. Selam.

    Nerede web sitenizde ücretsiz xevil indirebilirsiniz?
    Desteğinizden bilgi aldım. Xevil, captcha çözümü için gerçekten en iyi programdır, ancak en son sürümüne ihtiyacım var.

    Teşekkür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı