Oyun

Killing Floor 2 Ücretsiz Olarak Sunuldu

Killing Floor 2 oyununun kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlandığı açıklandı. Killing Floor 2 ücretsiz sürüm ne kadar süre devam edecek? İşte detaylar.

Ücretsiz oyun kampanyalarına sürekli yenileri eklenmeye devam ediyor. Ücretsiz oyunlar konusunda en iddialı platformlardan biri olan Steam tarafından ise bu konuda sürekli yeni haberler geliyor. Son olarak yaz aylarına özel bir ücretsiz oyun kampanyasının daha duyurulduğu açıklandı. Bu kez Killing Floor 2 oyunu ücretsiz olarak sunuldu.

Killing Floor 2 Ne Kadar Süre Boyunca Ücretsiz?

Steam tarafından yapılan açıklama sonrasında Killing Floor 2 oyununun sadece kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulduğu belirtildi. Buna göre yapımın ücretsiz olarak alınması için 25 Haziran tarihi son tarih olarak gösterildi. 25 Haziran tarihinden sonra oyunun yine orijinal fiyatıyla satışa çıktığını görmek mümkün olacak.

İlk oyununun devamı niteliğinde olan ve FPS türünün başarılı yapımlarından biri olarak sunulan Killing Floor 2 için sadece 4 günlük süreniz var. 4 gün boyunca oyunu tüm özelliklerle deneyebileceksiniz. Bu sürenin sonunda ise dediğimiz gibi satın alım gerçekleştirmek gerekecek.

Killing Floor 2

Fakat geliştirmeler ve oyunda yer alan ilerlemeler kaybolmayacak. Yani ücretsiz süre sonunda oyunu satın alacak olursa, kaldınız yerden devam etme gibi bir ayrıcalığınız da olmuş olacak. Şimdilik yapım hakkında paylaşılan detaylar bu şekilde.

Fiyat konusunda herhangi bir değişiklik ya da kampanya yapılıp yapılmayacağı da henüz netlik kazanmış değil. Bunlar için ücretsiz sürenin tamamlanmasını beklemek gerekecek. İlk olarak 2016 yılında piyasaya çıkan yapımın fiyatında bir değişiklik yapılırsa, haberimizde bilgi vereceğiz.  

Etiketler

Hakan ŞENTÜRK

1991 yılında Trabzon'da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Yerel bir elektronik firmasında muhasebe departmanında çalışıyorum. 2019 yılından itibaren "İnternet Teknolojileri" alanında Yorumla.Net için haber editörlüğü yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı