Mobil

Katlanabilir Motorola Razr için Fiyatlar Açıklandı

Motorola Razr akıllı telefonları için fiyat belli oldu.

Katlanabilir akıllı telefonlar içerisinde en farklı yapıda olan modeller arasında yer alan Katlanabilir Motorola Razr için satışlar kısa süre önce duyuruldu. Telefonların ne zaman satışa çıkacağı konusunda bilgilerin ortaya çıkmasının ardından şimdi ise yeni seri akıllı telefonların fiyatı konusunda bilgiler paylaşıldı.

Telefonun satış fiyatının açıklanmasının hemen ardından bu modelin amiral gemisi akıllı telefonlarına göre ne kadar başarı göstereceğini de görmüş olduk.

Katlanabilir Motorola Razr Fiyatı Nasıl?

Tam olarak ortadan katlanan ve dikine katlanabilir akıllı telefonlardan biri olan yeni serinin fiyatı oldukça dikkat çekici. Öyle ki Katlanabilir Motorola Razr fiyatı 2.356 Euro olarak açıklandı. 2.356 Euro rakamı bir rekor olarak da gösterilebilir.

6.2 inçlik katlanabilir bir OLED ekrana sahip olmasının yanında Snapdragon 710 serisi işlemcileri kullanan akıllı telefonun fiyatı oldukça yüksek.

Motorola Razr

Açıkçası bu rakam orta segment akıllı telefonlara karşı çok daha yüksek. Böyle değerlendirdiğimiz zaman 2.356 Euro satış fiyatıyla beraber telefonların çok yüksek bir satış rakamına ulaşması beklenmiyor.

Markanın yeni modellerin ne zaman satışa çıkacağı konusunda kesin bir açıklama yapmadığını da söyleyebiliriz. Bunun için firma tarafından duyurulacak olan kesin tarihi bekliyoruz. Ayrıca ülkemizde telefonun fiyatının nasıl olacağı da merak konusu.

Etiketler

Metin YÜKSEL

Ankara'da İK Ajans bünyesinde çalışıyorum. 2014 yılından bu yana "Teknoloji" alanında çeşitli gazete ve haber sitelerinde farklı projelerde yer aldım. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için haber editörlüğü yapıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı