Haberler

İşte Xiaomi Mi Band 4 Türkiye Fiyatı

Xiaomi Mi Band 4 modelinin ülkemiz satış fiyatı ortaya çıktı. Xiaomi Mi Band 4 ne kadar satılacak? Satışlar ne zaman başlayacak?

En az akıllı telefonları kadar başarı elde eden akıllı bileklik modelleriyle gündemde olan Xiaomi, geçtiğimiz ay yeni akıllı bileklik modellerinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Marka tarafından yapılan tanıtım sonrasında Xiaomi Mi Band 4 modelinin tüm özelliklerini öğrenmiştik.

Ülkemizde de oldukça yüksek satış rakamlarına sahip olan Xiaomi Mi Band serisinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak olan Xiaomi Mi Band 4 bileklik modelinin Türkiye fiyatının da açıklandığını ekleyelim. Merakla beklenen fiyat açıklamasıyla beraber hangi paketlerin satılacağı da ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Band 4 Fiyatı Nasıl Olacak?

Yeni akıllı bileklik modelinin farklı versiyonlarının bulunduğunu belirterek başlayalım. Ne yazık ki tüm versiyonlar doğrudan ülkemizde satışa çıkmayacak. Ülkemizde satılacak olan modellerde NFC ya da sanal asistan göremeyeceğiz.

Tıpkı diğer Xiaomi Mi Band modellerinde olduğu gibi standart versiyonun satışa çıktığını görmek mümkün olacak. Tabii ki bu kısımda sonradan bir satış durumunun olup olmayacağını bilemiyoruz. Bileklikler sonrasında diğer versiyonlarıyla satışa çıkabilir.

Xiaomi Mi Band 4

Şimdilik ana modelin satışta olduğunu göreceğiz. Bu modelin satışı için ise açıklanan fiyat 299 TL oldu. Vergiler dahil olarak 299 TL satış fiyatına sahip olan Xiaomi Mi Band 4 modelinin diğer versiyonlarında fiyat farkının olacağını da eklemek gerekiyor. Eğer bu versiyonlar satışa çıkacak olursa, 100 TL gibi bir fark olması bekleniyor.

Xiaomi Mi Band 4 modelinin satışa çıkacağı tarih olarak ise Temmuz ayı gösterildi. Temmuz ayının başlarında yeni bileklik modellerinin satışa açıldığını göreceğiz.

Etiketler

Gökhan YILMAZ

1980 Trabzon doğumluyum. Yaklaşık 5 yıldır bir kamu kuruluşunda tekniker olarak çalışmaktayım. Teknoloji ve bilim dünyasındaki gelişmeleri yakınen takip etmeyi seviyorum. 2018 yılından itibaren Yorumla.Net için aktif editörlük yapmaktayım.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı