Mobil

İşte Redmi 7A Özellikleri ve Fiyatı

Redmi 7A akıllı telefonlarının özellikleri neler? Redmi 7A tasarımı ve özellikleri hakkında tüm detaylar.

Genel olarak uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle kendisini gösteren Redmi, bu alanda yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyordu. Markanın yeni akıllı telefon modellerinin Redmi 7A adına sahip olacağı ve bu telefonun rakiplerine göre daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon olacağı da yine verilen bilgiler arasındaydı.

Merakla beklenen Redmi 7A tanıtımının ardından beklentiler tam anlamıyla karşılandı. Yeni akıllı telefonların hem tasarımları hem fiyatı hem de teknik özellikleri dikkat çekti.

Redmi 7A Nasıl Bir Akıllı Telefon?

Telefon tasarım kısmında çok etkileyici bir yapıya sahip değil. Ön kısımda çerçevelerin ağırlıkta olduğu bir model söz konusu. Telefonun hem üst hem de alt çerçeveleri var ancak yanlardan telefonun ekranının biraz daha eğimli olduğunu görmek mümkün oluyor.

Redmi 7A

Bunun dışında arka kısımda ise tek arka kameranın dikkat çektiği bir telefon karşımızda. Üst kısımda bir kameranın yer aldığı telefonun kameranın hemen alt kısmında ise ikinci bir flaş ışığına sahip olduğunu ekleyelim.

Teknik Özellikler

Giriş seviyesi akıllı telefonlar içerisinde Snapdragon 439 işlemcileri yer alıyor. Giriş seviyesi işlemci modeliyle beraber sunulan RAM bellek miktarının ise 2 GB RAM bellek olduğunu ekleyelim.

Redmi 7A

Telefonun 5.45 inçlik bir ekranı bulunuyor ve bu ekranın çözünürlük değeri de 720 X 1440 piksel olarak belirlenmiş durumda. 13 MP arka kamerası ve 5 MP değerinde ön kamerasıyla beraber tam bir giriş seviyesi akıllı telefon modelinin sunulduğunu da eklemek gerekiyor.

Redmi 7A için açıklanan özellikler bu şekilde. Telefonun tasarımı ve özelliklerinin dışında şu an fiyatı konusunda ise bir açıklama yapılmadığını da ekleyelim.

Etiketler

İbrahim KIZILIRMAK

Ben İbrahim KIZILIRMAK. Uzun süredir Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarının birisinde satış danışmanı olarak çalışmaktayım. İşim dolayısıyla edindiğim bilgileri ve ayrıntılı analizleri daha fazla kitleye duyurmak amacıyla Yorumla.Net ailesinin editör kadrosuna katıldım. Benimle teknoloji alanında her türlü fikir alışverişi yapmak ve varsa sorularınız için i.kizilirmak@yorumla.net e-posta adresini kullanabilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı